Zima w Mieście 14-25 lutego 2011

Akcja "Zima w Mieście 2011" - Program zajęć w dzielnicach

Praga Północ


14 lutego - Poniedziałek


"W czarodziejskim świecie bajek" - głośne czytanie
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 8, ul. Ząbkowska 23/25, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. -Wiek: 5-10 lat

Bezpłatny Internet dla dzieci i starszej młodzieży
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 102, ul. Kijowska 11, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. -Wiek: 7-18 lat

"Krajobraz zimowy na Pradze" konkurs fotograficzny
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ
Data: 14 lutego - 21 lutego godz. -Wiek: 7-12 lat

Pływanie rekreacyjne, zabawy, konkursy
Ośrodek "Namysłowska", Namysłowska 8, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00 Wiek: 6-20 lat

Piłka nożna
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 09:30
Wiek: 13-16 lat

Gry zespołowe
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 10:30
Wiek: 10-18 lat

Pływanie rekreacyjne
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-18 lat

Otwarte lodowisko
Ośrodek "Namysłowska", Namysłowska 8, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00 Wiek: - lat

"Gry planszowe" - zajęcia indywidualne
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ
Data: 14 lutego - 24 lutego godz. 09:00 - 18:00 Wiek: 7-12 lat

Bezpłatny dostęp do Internetu
Wypożyczalnia Kompletów Książek, ul. Szanajcy 14, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 14:00 Wiek: 5-15 lat

Rekreacyjna jazda na łyżwach, zabawy, konkursy
Ośrodek "Namysłowska", Namysłowska 8, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00 Wiek: 6-20 lat

"Edukacyjne gry komputerowe" - zajęcia indywidualne przy komputerach
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ
Data: 14 lutego - 24 lutego godz. 09:00 - 18:00 Wiek: 7-10 lat

Gry zespołowe, gry i zabawy ruchowe
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:30 - 11:00
Wiek: 9-13 lat

Bezpłatny Internet
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 77, ul. Witkiewicza 31, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 18:00 Wiek: 7-15 lat

Gry i zabawy sportowe dla dzieci
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 14:00
Wiek: 7-16 lat

Konkursy edukacyjne
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 19:00 Wiek: 5-15 lat

Rozgrywki komputerowe : Mistrz gier internetowych
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 56, ul. Inżynierska 10, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 18:00 Wiek: 12-15 lat

Układanie puzzli
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 56, ul. Inżynierska 10, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 18:00 Wiek: 6-12 lat

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 12:30
Wiek: 12-18 lat

Bezpłatny Internet dla dzieci i starszej młodzieży
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 6, ul. Strzelecka 21/25, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 17:00 Wiek: 10-19 lat

Internet, edukacyjne programy i gry komputerowe, gry planszowe
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 8, ul. Ząbkowska 23/25, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 19:00 Wiek: 5-15 lat

Zajęcia świetlicowe oraz darmowy dostęp do Internetu
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 19:00 Wiek: 5-15 lat

"Zima lubi dzieci" konkurs plastyczny
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 56, ul. Inżynierska 10, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 18:00 Wiek: 5-15 lat

Konkursy edukacyjne z różnych dziedzin wiedzy
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 56, ul. Inżynierska 10, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 18:00 Wiek: 10-15 lat

Koło garncarskie
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ
Data: 14 lutego - 21 lutego godz. 11:00 - 14:00 Wiek: 7-18 lat

Zajęcia sportowe
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 11:00 - 13:00
Wiek: 10-17 lat

Bezpłatny dostęp do Internetu
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ
Data: 14 lutego - 21 lutego godz. 12:00 - 16:00 Wiek: 7-18 lat

"Gdy za oknem zima"
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 6, ul. Strzelecka 21/25, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 12:00 - 14:00 Wiek: 6-10 lat

Origami
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 12:00 - 13:00 Wiek: 12-15 lat

"Katalogi bibliotek warszawskich on-line, wyszukiwanie informacji"
Wypożyczalnia Kompletów Książek, ul. Szanajcy 14, Praga Północ
Data: 14 lutego - 21 lutego godz. 12:00 - 13:00 Wiek: 13-15 lat

Gry planszowe
Wypożyczalnia Kompletów Książek, ul. Szanajcy 14, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 13:00 - 14:00 Wiek: 5-10 lat

Zajęcia sportowe grup zorganizowanych
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 13:00 - 16:00
Wiek: 10-16 lat

"Walentynkowe kalambury" oraz "Zimowe zgaduj-zgadula" - zagadki
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 13:30 - 14:00 Wiek: 10-15 lat

Gry i zabawy sportowe dla dzieci
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ, ul. Szanajcy 17/19, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 14:00 - 16:00
Wiek: 10-13 lat

"Czy znasz baśnie Andersena?" konkurs czytelniczy z nagrodami
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 102, ul. Kijowska 11, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 14:00 -Wiek: 7-12 lat

Odtwarzanie książki mówionej w częściach: "Pippi Pończoszanka"
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 15:00 - 15:30 Wiek: 5-10 lat

"Zaczarowany świat baśni pana Andersena" - słuchanie bajek
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ
Data: 14 lutego - 24 lutego godz. 16:00 - 17:00 Wiek: 5-10 lat

"Moja ulubiona baśń" -zajęcia indywidualne (plastyczne)
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ
Data: 14 lutego - 24 lutego godz. 16:00 - 17:00 Wiek: 5-10 lat

15 lutego - Wtorek

Warsztaty plastyczne w zakresie rzeźby
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ Data: 15 lutego - 24 lutego godz. 11:00 - 14:00 Wiek: 7-18 lat

"Rysujemy, malujemy, kolorujemy zimowe obrazki" - zajęcia plastyczne dla dzieci
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 6, ul. Strzelecka 21/25, Praga Północ
Data: 15 lutego - 24 lutego godz. 11:00 - 13:00 Wiek: 6-12 lat

Pokaz technik origami
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 8, ul. Ząbkowska 23/25, Praga Północ
Data: 15 lutego - 18 lutego godz. 12:00 - 13:00 Wiek: - lat

"A na Śliwicach czytamy dzieciom"-głośne czytanie książek
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 77, ul. Witkiewicza 31, Praga Północ
Data: 15 lutego - 24 lutego godz. 13:00 - 14:00 Wiek: 6-10 lat

Warsztaty bębniarskie
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ
Data: 15 lutego - 24 lutego godz. 14:00 - 16:00 Wiek: 7-13 lat

16 lutego - Środa

Projekcja filmu: "Oliver Twist"
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9, Praga Północ
Data: 16 lutego - 17 lutego godz. 11:00 -Wiek: 10-15 lat

Klub Dyskusyjny "Jakie książ.ki lubimy czytać"
Wypożyczalnia Kompletów Książek, ul. Szanajcy 14, Praga Północ Data: 16 lutego - 23 lutego godz. 12:00 - 13:00 Wiek: 11-15 lat

Przybliżanie programów edukacyjnych - komputerowych
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 59, ul. Radzymińska 50, Praga Północ
Data: 16 lutego -godz. 13:00 - 18:00 Wiek: 12-15 lat

Przedstawienia teatralne
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ
Data: 16 lutego - 23 lutego godz. 14:00 -Wiek: 7-13 lat

17 lutego - Czwartek

"Czy znasz polskie legendy?" - quiz
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 8, ul. Ząbkowska 23/25, Praga Północ Data: 17 lutego -godz. 10:00 - 19:00 Wiek: 10-13 lat

"Zimowe bajeczki" głośne czytanie bajek o tematyce zimowej
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 102, ul. Kijowska 11, Praga Północ Data: 17 lutego - 24 lutego godz. 11:00 - 11:30 Wiek: 4-8 lat
 
18 lutego - Piątek

"Książka - wa.na rzecz w życiu człowieka" zajęcia w formie lekcji bibliotecznej
Wypożyczalnia Kompletów Książek, ul. Szanajcy 14, Praga Północ Data: 18 lutego - 25 lutego godz. 12:00 - 13:00 Wiek: 7-10 lat

Projekcje filmowe
Dom Kultury "Praga", ul. Dąbrowszczaków 2, Praga Północ Data: 18 lutego - 25 lutego godz. 14:00 - 16:00 Wiek: 7-18 lat

Dzień orgiami
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 59, ul. Radzymińska 50, Praga Północ Data: 18 lutego -godz. 14:00 - 16:00 Wiek: 9-15 lat

21 lutego - Poniedziałek

"Zabawy na śniegu" - konkurs plastyczny
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 59, ul. Radzymińska 50, Praga Północ Data: 21 lutego - 25 lutego godz. 14:00 - 16:00 Wiek: 7-15 lat

Pokaz technik origami
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 8, ul. Ząbkowska 23/25, Praga Północ Data: 21 lutego - 23 lutego godz. 17:00 - 18:00 Wiek: - lat

23 lutego - Środa

Przybliżanie programów edukacyjnych, komputerowych
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 59, ul. Radzymińska 50, Praga Północ Data: 23 lutego -godz. 13:00 - 18:00 Wiek: 12-15 lat

24 lutego - Czwartek

"Mądre cyferki - telefony alarmowe" - edukacyjny spektakl teatralny
Czytelnia Czasopism Nr XVIII, ul. Jagiellońska 7, Praga Północ Data: 24 lutego -godz. 12:00 - 13:00 Wiek: 7-10 lat



Praga Południe


14 lutego - Poniedziałek

Akcja pod hasłem: "Artystycznie i Sportowo"
Klub Kultury "Gocław", ul. Abrahama 10, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 07:30 - 17:00
Wiek: 7-13 lat

zORIENTuj się! - warsztaty dla dzieci
Centrum Promocji Kultury Praga Południe, ul. Podskarbińska 2, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 07:30 - 17:00
Wiek: 7-13 lat

Zajęcia rozrywkowe
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3, Dwernickiego 29a, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-14 lat

Zajęcia na basenie
Pływalnia "Wodnik", Abrahama 10, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-19 lat

Zajęcia rozrywkowe
Ośrodek Edukacji Kulturalnej, Al. St. Zjednoczonych 40, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-15 lat

Zajęcia na basenie
Pływalnia "Szuwarek", Kwatery Głównej 13, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-19 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 2, A. Nobla 18/26, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 17:00
Wiek: 7-14 lat

Zajęcia o charakterze rekreacyjno - artystycznym.
Dom Kultury "Orion", ul. Egipska 7, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:00 - 16:00
Wiek: 7-15 lat

Zajęcia rozrywkowe
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4, Pawlikowskiego 3, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 08:30 - 15:30
Wiek: 7-15 lat

Zajęcia na basenie
Pływalnia "Szuwarek", Kwatery Głównej 13, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: 7-19 lat

Kręgle, ricochet, gry zespołowe, tenis stołowy, unihokej, badminton.
Hala Sportowa "Saska", Angorska 2, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: - lat

Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla grup zorganizowanych
Zespół Szkół nr 37, Al. Stanów Zjednoczonych 24, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: - lat

Zajęcia na basenie
Pływalnia "Wodnik", Abrahama 10, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: 7-19 lat

Turnieje i rozgrywki w grach zespołowych
Hala Sportowa "Siennicka", Siennicka 40, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: - lat


Zajęcia rozrywkowe
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 55, ul. Egipska 7, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: 7-12 lat

Kręgle
Hala Sportowa "Saska", Angorska 2, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 09:00 - 15:00
Wiek: 7-19 lat

Warsztaty komputerowe
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga Południe, ul. Meissnera 5, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 15:00
Wiek: 7-18 lat

Zajęcia plastyczne, sportowe, edukacyjne
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 45, ul. Meksykańska 3, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 10:00 - 15:00
Wiek: 7-12 lat

Zajęcia plastyczne, sportowe, zajęcia edukacyjne
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 16, ul. Walewska 7, Praga Południe
Data: 14 lutego - 25 lutego godz. 11:00 - 15:00
Wiek: 6-12 lat

23 lutego - Środa

Konkurs ekologiczny "Projekt torby ekologicznej"
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4, Pawlikowskiego 3, Praga Południe
Data: 23 lutego -godz. -
Wiek: - lat

Wasze komentarze


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii







wstecz