Twoja Praga

Nowa inwestycja Arte Praga na Markowskiej

Dodano: 04.10.2012, modyfikacja: 04.10.2012
Arte Praga - wizualizacjaPrzy ulicy Markowskiej Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A. rozpoczęło nową inwestycję budowlaną na terenie Pragi Północ.

Na niewielkiej  działce, w miejscu zlikwidowanego parkingu samochodowego na skraju Osiedla "Kijowska" powstanie ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalny o ambitnej nazwie - Arte Praga.

W budynku zastało zaprojektowanych 56 lokali mieszkalnych: jedno-, dwu- i trzypokojowych o niedużych metrażach od 27 do 53 m2. Na parterze przewidziano miejsca garażowe. Osoby zainteresowanie tą inwestycją muszą się liczyć z wydatkiem około 7600 zł za m2.
 
Planowany termin realizacji to druga połowa 2013 roku.

TJ


Więcej na ten temat


Galeria





Wasze komentarze

2013-10-15 22:31 januszb.pl napisał:
@ag_nie ja kupiłem.
2013-10-01 22:39 ag_nie napisał:
Witam, szukam kogoś kto kupuje lub chce kupić tam mieszkanie:) ag_nie
2013-06-25 06:11 Edel napisał:
A tą cenę za metr to chyba z kosmosu wzięli, kiedy wszystko teraz pospadalo
2013-05-16 09:27 gość napisał:
z przedszkolami jest niestety tak, że pełno ich wszędzie a jak się ma dziecko i próbuje je do nich zapisać to miejsca nie ma nigdzie kajtom w naszym kraju przy ilości procedur poprzedzających uzyskanie pozwolenia na budowę trudno mówić o pośpiechu :) a plan dla tej części Pragi już jest a swoją drogą to niestety największą bolączka jest znowu to, że jak plany są uchwalane to niewielu obchodzi co w nich będzie napisane ale jak budynki już stoją no to wtedy się zaczyna… i jeszcze, raczej nie ma takiej możliwości aby nie wydać pozwolenia jeśli budynek jest zgodny z planem i ma wszystkie uzgodnienia
2013-05-10 19:02 głupek wioskowy napisał:
DO 2012-11-30 08:41 Do gościa napisał: a to jakieś specjalne przedszkole będzie? elitarne? bo nie bardzo rozumiem po co budować kolejne gdy w okolicy są już trzy: w spirytusowych, na podwórku między blokami, i w 30tce
2013-04-02 23:46 Kajtom napisał:
Ten projekt to paskudny budynek nie pasujący ani usytuowaniem ani wysokością ani wyglądem do zabytkowej okolicy. Jak można było wydać na coś takiego pozwolenie i to zdaje się w pospiechu przed uchwaleniem planu miejscowego? Na Markowskiej powinno się odtwarzać zabudowę pierzejową zamiast stawiać ni w pięć ni w dziesięć takie bloczydła.
2013-02-10 19:23 januszb.pl napisał:
czy ktoś z odwiedzających tę stronę jest zainteresowany kupnem mieszkania w arte? Ja jestem i poszukuję informacji zwłaszcza o developerze.
2012-11-30 08:41 Do gościa napisał:
Będzie źle poniewaz drugi strzeżony parking ma zostać również zlikwidowany. Powstanie tam przedszkole
2012-11-30 03:28 gość napisał:
A czy ktoś w ogóle myśli o miejscach parkingowych? 56 mieszkań i 8 miejsc postojowych? Gdzie pozostali mieszkańcy będą parkować swoje auta? Gdzie zaparkują Ci, którzy do tej pory korzystali ze strzeżonego parkingu? Gdzie zaparkują mieszkańcy istniejącego bloku na Markowskiej i Kijowskiej? Wszyscy się na pewno nie zmieszczą... Już teraz czasem jest problem z zaparkowaniem w normalnym miejscu!!
2012-10-10 23:06 ja napisał:
I bardzo dobrze:-) Jakby z ceny jeszcze zeszli, to się mieszkania prędzej sprzedadzą.