Mieszkanka Gocławia narzeka na hałas i drgania

Dodano: 29.01.2014, modyfikacja: 29.01.2014
Nie minął jeszcze miesiąc od wprowadzenia komunikacji autobusowej na ulicach Poligonowej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego a już są pierwsze głosy sprzeciwu. Otóż jedna z mieszkanek w skierowanym do radnego Dariusza Lasockiego piśmie skarży się na "drgania i hałas spowodowany przez autobusy, które od niedawna jeżdżą ulicą Jana Nowaka-Jeziorańskiego".

Autobus linii 135 na ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Nie wszystkim można dogodzić

Jak czytamy dalej w liście: "ponieważ drgania szyb od hałasu są bardzo mocne zastanawiam się czy jest dla mnie jakaś droga by zminimalizować te uciążliwości". Radny Dariusz Lasocki, który skierował w tej sprawie zapytanie do władz dzielnicy wyjaśnia, iż chodzi o okolice osiedla u zbiegu ulicy Kakowskiego i Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

"Jeżeli jest tak, że mieszkańcom ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego drgają szyby to należy coś w tej sprawie zrobić. Albo ktoś pokpił w zakresie budowania tego budynku albo ktoś pokpił w zakres drogi. To jest sygnał, który trzeba wciąż brać pod uwagę." - mówił na sesji radny Dariusz Lasocki


TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

2014-03-07 11:51 wo napisał:
@paweł Może jeszcze przyda Ci się z 5 nowych linii autobusowych które dowiozą cię na wolę, ochotę czy ursynów?? albo tramwaj i metro na nowym wiadukcie??
2014-02-17 13:51 Ikarus napisał:
Pod A588 kiedyś prawie wpadłem.
2014-02-12 21:57 Gocławiak napisał:
ja mam pod blokiem więcej autobusów często dłuższych niż 135 i 311. Na dodatek jeżdżą też nocne i jakoś mi to nie przeszkadza w egzystencji.
2014-02-10 14:18 dżej dżej napisał:
To jest miasto. W mieście są ulice, po których jeżdżą samochody, autobusy, karetki, motocykle. W związku z tym jest hałas. Jak się nie lubi takiego hałasu to trzeba się przeprowadzić tam gdzie okna nie wychodzą na ulice tylko na las. No chyba że ktoś od śpiewu ptaków dostaje bólu głowy. A wtedy tylko petycja do leśniczego o usunięcie ptaków z lasu pozostaje....
2014-02-03 19:07 kaSiA napisał:
Mieszkam na osiedlu obok i cóż autobusy halasuja inaczej niż auta, są ciezkie a hałas jest odczuwalny nawet w pobliskim parku nad Balatonem. Jeżdżą do 23.40. Niewesolo mamy.
2014-01-30 13:03 Jaś napisał:
"zastanawiam się czy jest dla mnie jakaś droga by zminimalizować te uciążliwości" Jest. Szałas w środku lasu. Choć i tam dziki potrafią głośno tupać.
2014-01-29 20:33 paweł napisał:
mieszanie od ulicy ma swoje minusy, wiadomo ale żeby narzekać że masz człowieku autobus pod domem i nie trzeba chodzić daleko na przystanek... czekam na kolejne linie autobusowe... może by tak jakiś do centrum..
2014-01-29 19:45 Iwona napisał:
Może tir byłby lepszy ?
2014-01-29 18:45 teżpasażer napisał:
To rzygnij, może ci lepiej będzie.
2014-01-29 15:18 pasażer napisał:
Codziennie to A588... Już się rzygać chce