Osiedle Praha. Zamieszkaj przy obwodnicy

Dodano: 12.12.2014, modyfikacja: 23.12.2014
Mieszkańcy budowanego Osiedla Praha będą mogli już za kilka lat skorzystać z biegnącej tuż obok ich osiedla nowoczesnej arterii komunikacyjnej. Obwodnica Śródmiejska umożliwi szybki dojazd w kierunku Centrum i Targówka. Dla osób pracujących w w/w rejonach będzie to niewątpliwy atut przy wyborze mieszkania przy Chrzanowskiego 2. 

Osiedle Praha - promocja mieszkań





Dobra lokalizacja

Budowa obwodnicy planowanej od 2006 roku ma się rozpocząć według zapewnień Ratusza w 2017 roku, czyli dopiero 2 lata po zakończeniu budowy Osiedla Praha. Znacznie wcześniej, bo już w chwili oddania mieszkań do użytku, będzie można skorzystać ze zmodernizowanego parku Polińskiego przy pobliskiej ulicy Szaserów.

Na kompleks Osiedle Praha w narożniku ulicy Chrzanowskiego i Wiatracznej będzie składał się jeden sześciopiętrowy budynek ze 160 lokalami mieszkalnymi. Termin zakończenia budowy przewidziano na grudzień 2015 roku. Inwestorem jest spółka Profbud. Aktualnie przy zakupie mieszkań można skorzystać z 20% promocji świątecznej.


LL

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

2015-04-26 00:02 jaaa napisał:
Garaż na Chrzanowskiego: http://dom.gratka.pl/tresc/412-80432-mazowieckie-warszawa-pragapoludnie-chrzanowskiego.html?utm_source=dom&utm_medium=e-mail-sys&utm_content=aktywacja-ogloszenia&utm_campaign=rejestracja-ogloszenie-darmowe
2015-03-15 10:52 M4 napisał:
haha 14-15 marca znów robią dzień otwarty. W tej lokalizacji max 5300. Więcej nie dam!
2015-02-06 22:42 Szukający napisał:
Marna lokalizacja. Mogę dać max 4 tys za metr.
2015-02-06 20:38 Z Grochowa napisał:
haha ich reklamy "szmaty" wiszą na całym Grochowie. Im większa reklama tym trudniej sprzedać mieszkanie... Skwerek urządzić a nie blok budować.
2015-01-29 05:30 freynir napisał:
@Ciekawy. Naturalnie że nie informują, po co straszyć klientów, ale wdł. wszelkiego prawdopodobieństwa będzie tam tunel od samego wiatraka (zadawnione problemy z przedłużeniem ul. Wiatracznej- spór z PKP, normalnie według planów i starych map ulica powinna przecinać tory aż do Zabranieckiej). @praga explorer- sprawdź szyby, długi czas mieszkałem na Szaserów przy Chłopickiego, żadnych pociągów nie słyszałem:-)
2015-01-24 22:54 miro napisał:
Jeszcze przebudują Wiatraczną wystawią ekrany zbudują Nowonizinną w Parku Polińskiego i będzie zajebiście...
2015-01-21 08:51 Ciekawy napisał:
Ciekawe czy inwestor Osiedla Praha informuje o tym fakcie?
2015-01-20 10:24 Zbyszek napisał:
A ja się ciesze. Lubie czuć że mieszkam w mieście.
2015-01-19 15:54 praga explorer napisał:
Ja tylko dodam, że mieszkam 500 metrów dalej od tego rejonu, na ulicy Paca i w nocy bez większych problemów jestem w stanie usłyszeć gwiżdżące pociągi. "Miłych" snów przyszłym mieszkańcom :)
2015-01-15 22:19 Kate napisał:
Jakby zrobili stacje kolejową i już pełnia szczęścia komunikacyjnego