Szybki remont ulicy Kinowej

Dodano: 09.09.2016, modyfikacja: 09.09.2016
- Po wielu latach starań, pisania i apelowania udało się. Ulica Kinowa zostanie wyremontowana. Nowe miejsca parkingowe, uspokojenie ruchu oraz dodatkowe przejścia dla pieszych i chodnik po stronie działek - poinformował radny Karol Kowalczyk.

Ulica Kinowa zmieni nazwę?
Prace w weekend

Remont ulicy Kinowej z frezowaniem nawierzchni będzie prowadzony w dniach 16-19 września 2016 r. Prace zostały zlecone przez Zarząd Dróg Miejskich.


TJ


Więcej na ten temat

Wasze komentarze

2016-10-23 14:15 NADGOB napisał:
Trwa remont ul.Kinowej a ul.Rozłuca przeżywa oblężenie.Jest całkowicie zablokowana przez samochody.Nie można ani wyjechać ani wrócić spokojnie do domu.Czy ktoś z tych którzy zlecili przebudowę pomyśleli co z parkowaniem?Nie dawno był naprawiany chodnik od ul.Kinowej do Al.Stanów-po co W tej chwili jest rozjeżdżany przez samochody dostawcze i już nadaje się do remontu Czy ktoś z decydentów zlecających ten remont pomyślał przez chwilę jak pomóc mieszkańcom na ten czas---Po co Takie snobistyczne myślenie to tylko w Warszawie. Oni tu nie mieszkają a ludzi mają głęboko w d---e.W następnej kadencji i tak się dostaną do koryta
2016-10-19 05:59 :-) :-) :-) :-) :-) napisał:
Takie remonty powinno się robić w wakacje a nie jesienią gdzie jest jeden autobus i jak dojeżdżać do żłobka czu pracy
2016-09-21 20:08 mieszkanka Kinowej napisał:
Zamiast ułatwić mieszkańcom miejsca do parkowania, w okolicy pojawiają się znaki zakazu parkowania i postoju. Dziś chciałam zaparkować auto przy małej uliczce dojazdowej do bloków wzdłuż Waszyngtona (okolice Mikrusa, kwiaciarni) a tu zonk. Czy zamiast pomóc władze Pragi Płd zamierzają zarobić na mandatach?
2016-09-21 18:55 Mieszkanka Kinowej napisał:
Szkoda tylko, że nikt nie pomyślal o zapewniu miejsc parkingowych dla samochodów z Kinowej! Wszędzie w okolicy pojawiły się zakazy. Postawiłam auto wczoraj na Waszyngtona w miejscy dozwolonym a dziś w nocy stanął tam zakaz parkowania! Chore ale cóż... Myślenie widocznie czasem boli!!!
2016-09-17 18:15 zzz napisał:
kto to wymyślił remont będzie od 24-09 do 24-12 głupota niech parking nam postawią gdzie samochód trzymać
2016-09-16 21:19 Jan napisał:
Nie będzie frezowania, a wywalenie wszystkiego i położenie nowej ulicy. Zatem ma to trwać do końca roku. Gdzie mamy parkować te setki samochodów???
2016-09-16 08:42 Marcin z Kinowej napisał:
Pan radny Kowalczyk porozwieszał kartki że będzie remont od 16.09 przez 3 dni ,ale zapomniał porozwieszać sprostowania i nie potrzebnie przestawialiśmy wcześniej z sąsiadami samochody na skutek tych kartek. Byłem na tym zebraniu z panem Kowalczykiem i już nie było mowy o dodatkowych miejscach parkingowych,wręcz lawirował dokładną odpowiedzią na to pytanie ,że niby będzie tyle ile było. Tylko ciekawe czy wzdłuż ulicy nie zrobią później zakazu zatrzymywania i się okaże że będzie jeszcze mniej miejsc? Spowolnienie ruchu też dokładnie się nie dowiedziałem na czym będzie polegało. Remont ma się zacząć podobno w sobotę - 24.09. i ma trwać ok 3 m-cy a nie 3 dni.
2016-09-14 10:57 mogo napisał:
Remont nie odbędzie się w tych dniach tylko najprawdopodobniej od 23.09 i nie będzie trwał 3 dni tylko 3 miesiące. Ciekawe gdzie będziemy parkować samochody???