Przedszkole Nr 425

[2.94]    opinie: 17
Praga Południe
ul. Rechniewskiego 11A
03-980 Warszawa

aktualizacja:
27.07.2016
dodano: 27.07.2016
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Mapa
Opinie (4)
Nasze przedszkole znajduje w nowoczesnym budynku na terenie osiedle "Przy Promenadzie" ma Gocławiu.

Wasze komentarze

2017-07-12 10:41 Tata z Rechniewskieg napisał:
Ze zdumieniem czytam te opinie, ze zdumieniem, bo wynika z nich, że Państwo - mimo, że Wasze dzieci uczęszczały do tego przedszkola - bardzo słabo interesowali się placówką. To może wyprostujmy krótko i tylko kwestie dotyczące Pani dyrektor. Pani dyrektor Wiesława Zwierzchowska nie zrezygnowała tylko została wyrzucona przez władze dzielnicy w atmosferze małego skandalu i po licznych interwencjach rodziców, samorządowców, pedagogów a także pedagogów z innych placówek przedszkolnych (powodów z tegoi co wiem było sporo: niekomeptencja, zachowania około mobbingowe wobec jednej z nauczycielek, krytyczne błędy w zarządzaniu placówką i kompletny brak wizji rozwoju, fatalne kontakty z rodzicami i dziećmi). Zacząłem interesować się tym przedszkolem jeszcze zanim zostało otwarte, bo bardzo liczyłem na zapisanie tam dziecka. Ochota stopniowo mi przechodziła, im więcej się interesowałem. Ale ze wszystkich rozmów i opinie (kilku mam, których pociechy już tam uczęszczały, kontakty z niektórymi pracownikami placówki, rozmowy z dzielnicowym, praskim wydziałem edukacji i wreszcie na zajęciach) wynikało, że to fatalna sytuacja w przedszkolu jest związana z osobą Pani Zwierzchowskiej. Na temat warunków w przedszkolu nie wypowiadam się.
2017-06-01 11:57 Agata - mama napisał:
Problemy kadrowe wynikają z nieodpowiedniego i nieprofesjonalnego pdoejścia pracowników. Normalna dyrekcja obejmowała stanowisko, to niestety nikt nie potrafił tego docenić. Teraz dopiero zaczął się armagedon, Paniom ewidentnie nie chce się pracować, a zastępczini dyrektor kompletnie niekompetenta. Ja cieszę się, że mam gdzie zostawić dziecko i zająć się pracą. Moja mała lubi to przedszkole. Ale ubolewam nad odeściem Pani dyrektor, która była jedną z nielicznych kompetentynych osób.
2017-05-24 15:22 tez mama napisał:
No chyba lekka przesada z ta ocena. Moje dziecko b. lubi swoje przedszkole. Problemy w głównej mierze wynikały z takiego, a nie innego zarzadzania placówką. Wszyscy chyba mają nadzieję, że w związku z rezygnacją p. dyrektor się one skończą. informacje o tym, gdzie znajduje się dziecko są wywieszane na drzwiach wejściowych przedszkola. Prawda jest natomiast, że pomieszczenia są nagrzane. jest to problem, ale mam nadzieje do rozwiązania. Będzie normalna dyrekcja, wierzę, że będą normalne działania i decyzje.
2017-04-27 19:50 mama napisał:
Olbrzymie problemy kadrowe, brakuje nauczycieli, dyrektor zrezygnowala ze stanowiska.Brak nauczyciela od angielskiego. Niestety kompletny chaos i brak organizacji, brakuje nawet baniakow z wodą dla dzieci. Po godzinie 15.00 dzieci laczone w grupy czesto szukamy dziecka po przedszkolu bo nie ma informacji gdzie zostało przydzielone. Tragedia...a latem pomieszczenia tak nagrzane, ze w zeszlym roku nauczycielka zemdlala.Przedszkole poki co to przechowalnia dzieci..my rezygnujemy.Jedynie ladnie wygląda i na tym sie kończy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


wstecz