Lublin/Kurs na Certyfikat kompetencji przewoźnika drogowego

Kontakt:
794424091

Opis

Lublin/Kurs na Certyfikat kompetencji przewoźnika drogowego .Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie które odbędzie się w Lublinie 07-10.03.2014
Celem szkolenia jest przygotowanie państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu który to pozwoli państwu uzyskać licencję na transport krajowy i międzynarodowy oraz otworzyć własną spedycję.
Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce ( i nie są to książki czy ustawy) w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2300 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania z którymi się zetkną Państwo na egzaminie.
W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
Nie podajemy godziny zakończenia w danym dniu szkolenia gdyż wykładowcy w naszej firmie prowadzą zajęcia dopóki wszyscy nie zrozumieją dokładnie wszystkich zagadnień.
Serdecznie zapraszamy osoby które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. reszta już w naszych rękach , a nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu oraz certyfikat.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie również możecie państwo zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie :
www.koal.com.pl
Tel: 536-499-499
Tel:794-424-091
SERDECZNIE ZAPRASZAMY - KOAL

D1o końca: 357885 dni


wstecz