Fitness Club S4

[4.38]    opinie: 8
Praga Południe
ul. Grochowska 10
04-217 Warszawa
tel. 22 468-85-32
fax: 22 882-70-81
www: www.fitnessclubs4.pl

aktualizacja:
10.03.2012
dodano: 10.03.2012
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (25)
Zapraszamy do naszego klubu na Pradze Południe przy ulicy Grochowskiej 10. Mamy nadzieję, iż ćwicząc u nas osiągnięcie wszystkie zamierzone cele treningowe i gorąco Wam tego życzymy!

Godziny otwarcia klubu
Poniedziałek-piątek: 6.30-22.30
Sobota: 9.00-19.00
Niedziela: 11.00-19.00

Zapraszamy do odwiedzenia Fitness Clubu s4

Wasze komentarze

64x64

Magda napisał:

Co prawda trzeba trochę dojechać ale zdecydowanie bardziej polecam klub fitness dla kobiet LadiesGym na Gocławiu. Można o nich przeczytać tutaj: https://ipragapoludnie.pl/artykul/klub-fitness-tylko-dla/265278. Polecam się wybrać, a nie pożałujecie :)
2017-08-14 23:17
64x64

Eda e napisał:

Fitness- co tu dużo mówić sprzęt grający się zacina, klimatyzacja głownie nie działa a na brudnej podłodze można się poslizgnac. Maty brudne.
2016-12-06 21:52
64x64

Gregor napisał:

szkoda gadać. Brudno, dużo sprzętu, ale starego (pewnie używany gdzieś wcześniej). Niby dużo miejsca, ale jakoś tak rozmieszczony jest sprzęt że ciągle trzeba się gdzieś przeciskać. Nie najlepsza wentylacja. Często w lato nie ma czym oddychać.
2015-07-21 19:28
64x64

oszukany napisał:

Beznadzieja! Sprzęt z demobilu wiecznie niesprawny, brak wentylacji w upale a moje pytania o wentylacje odbierane są jako nachalność! w rezultacie jednostronnie wypowiedziano mi umowę! Gówniarzeria!
2015-06-03 20:35
64x64

sebbel napisał:

siłownia jest spoko, sprzętu sporo i trenerzy na miejscu - oby tak dalej!
2013-01-10 07:50
64x64

zaikis napisał:

spoko jest mozna pocwiczyc jest na czym i sa trenerzy na miejscu a karnet ma dobra cene oby tak dalej!!!!!
2012-12-06 08:37
64x64

sooner napisał:

Świetnie, że jest sauna;)! To jest dla mnie największa zaleta tego klubu:)
2012-11-19 11:25
64x64

audyc napisał:

Fajnei miejsce z dobrymi trenerami. Ceny karnetów jak dla mnie odpowiednie do stanadrdu.
2012-11-16 21:12
64x64

Pap napisał:

Dobra siłowania mysle ze jednak z lepszych w dzielnicy. Poza tym cenowo jest dosyc konkurencyjna, a i sprzęt jest dobry.
2012-10-18 23:35
64x64

Elzen napisał:

spoko siłka, sprzętu dużo i dobrych firm także generalnie chodzę i będę chodził, moim zdaniem całkiem w porządku klubik
2012-09-12 14:35
64x64

Romas napisał:

karnet w dobrej cenie, więc zaglądam, wyposażenie też OK, siłka spoko
2012-09-03 08:00
64x64

Loner napisał:

jest OK, sporo sprzętu i trenerzy w porządku, myślę, że ciężko byłoby znaleźć na dzielnicy fajniejszą siłkę z karnetami w takiej cenie no i honorują multisport karty i benefit, więc ćwiczenia za free jak ktoś ma takową
2012-08-14 13:01
64x64

traxler napisał:

Siłownia na Grochowskiej OK, od kilku tygodni ćwiczę po przeniesieniu się z innego klubu i jak na razie jest naprawdę w porządku.
2012-08-02 17:31
64x64

gargala napisał:

Czasem trochę tłoczno i spore obłożenie zajęć fitness ale jednak ludzie ciągnął do klubu bo fitness mają naprawdę fajny.
2012-05-29 07:25
64x64

mammel napisał:

klubik spoko, chodziłem do innego, przeszedłem od początku maja do s4 i jestem zadowolony z siłowni i atmosfery
2012-05-14 08:27
64x64

kenl napisał:

karnety open są w dobrej cenie biorąc pod uwagę ilość sprzętu i trenerów, także imho jedna z najfajniejszych siłek
2012-05-08 07:53
64x64

alfmen napisał:

siłka ma całkiem spoko klimacik, bez zadęcia, trenerzy też pomoga jak trzeba
2012-05-01 10:27
64x64

Mirrs napisał:

Siłownia jedna z lepszych na dzielnicy - sprzęt, miejsce, trenerzy, polecam!
2012-04-24 09:27
64x64

Marek napisał:

Czasem trochę ciasno jak sporo ludzi jest, ale siłka nadrabia do ilością sprzętu. Tak czy siak i tak jedna z najlepiej wyposażonych w dzielnicy.
2012-04-21 10:29
64x64

Bolek napisał:

Ci co piszą te komentarze to chyba tam pracują. Dużo sprzętu, ale miejsca niewiele, bo stoi jeden obok drugiego i jest problem z przejściem. Podłoga brudna, a sprzętach cardio nie wspomnę (dla wiadomości oprócz pulpitu i uchwytów, jest jeszcze podstawa maszyny, którą też warto by posprzątać). Sprzęt często się psuje. Trenerzy p. Michał pomocny, a p. Łukasz mam wrażenie że nie wie co tam robi. Pani w recepcji brunetka nadąsana i nie miła.
2012-04-18 21:36
64x64

Aarsa napisał:

pozdrowionka dla fitnessowiczek! s4 na pradze daje rade! zumba rulezzz!!!
2012-04-01 12:54
64x64

Glori_Ska napisał:

Spoko klubik :) macie super fajne zajęcia fitness, fajna atmosfera, dużo zajęć do wyboru i trenerzy którzy są niesamowici :)
2012-03-27 10:59
64x64

Ross napisał:

Dobra siłka, imho jedna z najlepszych na Pradze. DUżo miejsca, dużo sprzętu, trenerzy pomocni i ogólnie na duży PLUS.
2012-03-26 10:05
64x64

Pati napisał:

Jesteście super :) zajęcia fitness pierwsza liga, pozdrowienia dla trenerów!!
2012-03-21 09:05
64x64

Amma napisał:

Nowy klub S4 mi bardzo przypadł do gustu, do tej pory jeździłam do tego w centrum, ale wreszcie klubik pojawił się na Pradze :) jest super!
2012-03-13 09:02