Komenda Policji

[0.07]    opinie: 14
Praga Południe
ul. Grenadierów 73/75
04-007 Warszawa
tel. 22 603-76-55 oficer dyżurny
tel. kom. 22 603-76-62 pomocnik oficera dyżurnego
fax: 22 603-75-44
e-mail: krp7warszawa@policja.waw.pl
www: pragapd.policja.waw.pl/portal/r7/

aktualizacja:
06.10.2011
dodano: 31.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (7)
Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII

Rejon: Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła.

Komendant przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek od godz. 16:00 do 18:00.

Wasze komentarze

64x64

Tolek napisał:

Dwa razy dzwoniłem, a operator mi mówi, ze połączenie nie może być zrealizowane. Czyli czekaj tatka latka.
2024-01-07 17:44
64x64

Magdalena napisał:

Zgłaszałam zaginięcie osoby. Nie chciano przyjąć zgłoszenia i traktowano mnie z góry. Jakby...po co tu przyszła babo! Bardzo opryskliwy Pan za okienkiem. Trudna sytuacja dla mnie a na dodatek ktoś kto traktuje osobę zgłaszająca jak zbędne zło. Nie rozumiem takiego traktowania osoby, która przyszła po pomoc. Bo chyba o to chodzi policja ma za zadanie pomagać obywatelom a nie traktować ich z pogardą. I z poczuciem, że ja tu mam władzę a Ty siedź cicho. Strach iść tam drugi raz!!! Oczywiście napewno nie każdy policjant ma takie podejście. Wypowiadam się o tym, z którym miałam do czynienia.
2023-11-17 12:32
64x64

Jaworski napisał:

Zostałem zatrzymany przez wydział kryminalny i przez 2dni byłem buty przez funkcjonariuszy jeden miał na imię Artur nazwiska nie podam policjanci są agresywni i nie kompetentni
2023-06-14 06:43
64x64

miko napisał:

Tragedia! Ostatnio byl mecz na stadionie i mielismy problem z dojazdem do domu (rewir w który nie wpuszcza policja). Mielismy nowe auto i nie posiadalismy nalepki. Pokazujemy wiec dowód osobisty z miejscem zamieszkania na co policjant mowi ze nie wpusci (na dowod nie spojrzal), prosimy jego przelozonego ze moze on zerknie - nie chcial go prosic, nastepnie w czasie rozmowy wychodzi z tekstem ze jest osoba nieomylná (jego slowa!) i wlepia mandat. Jesli taka nam policja zostala to bieda nam!
2019-11-19 20:55
64x64

krystyna. napisał:

W środę miałam problem z lokatorem. Zadzwoniłam na komendę zgłosić grożenie mi utratą życia i zdrowia oraz agresję lokatora . Po kilku minutach przyjechało 2 panów policjantów.Lokator zachowywał się dziwnie , starał się nie pozwolić policji dość do słowa .Ja wystraszona trzęsłam się jak galareta , mam wadę serca które łomotało. Panowie widząc to zamknęli drzwi -od pokoju w którum byłam i cierpliwie tłumaczyli . Ttrwało to długo. Zniszczony pokój i meble mówiły same za siebie.Mili wiele kłopotów aby bez użycia siły zmusić intruza do opuszczenia mieszkania i zabrania części rzeczy. Spowodowali też to że obiecał przyjechać następnego dnia po resztę rzeczy o godz. 20-tej. widząc agresję lokatora poinformowali mnie jak mam się zachować jeśli przyjedzie i ochronić mnie przed nim. Umówionego dnia nie przyjechał, umówił się następnego i następnego.Na dziś też się umówił. Profesjonalność i spokój jaki panowie policjancj wykazali zadziwił mnie.Oby wszyscy tacy tunkcjonariusz byli jak Ci dwaj.Sprawa dotyczy ul. Komorskiej i lokatore oszusta, na dodatek agresywnego. Bardzo obu panom dziękuję . Czeka mnie długa i niebezpieczna droga ....ale bardzo dziękuję obu panom policjantom.
2017-11-27 11:43
64x64

OBROŃCA BEZPIECZEŃST napisał:

TA KOMENDA MUSI ZOSTAĆ NATYCHMIAST ZAMKNIĘTA ORAZ CI CO SIĘ TAM ZNAJDUJĄ MUSZĄ ZOSTAĆ UKARANI ZA BEZPRAWIE KTÓRE STOSUJĄ I WSPÓŁPRACĘ Z BANDYTAMI!!! TO NIE SĄ ŻADNI POLICJANCI TO SĄ OSOBY KTÓRE IDĄ RZEKOMO DO PRACY PO TO ABY NIC NIE ROBIĆ I ABY PAŃSTWO IM PŁACIŁO ZA BEZCZYNNOŚĆ .! ŻADEN Z FUNKCJONARIUSZ NIE POWINIEN PEŁNIĆ TAM FUNKCJI POLICJANTA. TO NIE SĄ OSOBY KTÓRE MOGŁBY ZAJMOWAĆ SIĘ ŚCIGANIEM PRZESTĘPCÓW ITD, TO KOLESIE PRZYJMUJĄCY ZAWIADOMIENIA I ODRAZU GUBIĄ TE ZAWIADOMIENIA. PRZERAŻENIE ŻE PAŃSTWO UTRZYMUJĘ TAKIE KOMISARIATY KTÓREJ CZŁONKOWIE NIE SĄ ŻADNYMI POLICJANTAMI !!!CI LUDZIE TAM ZATRUDNIENI POWINNI NATYCHMIAST ZOSTAĆ POSTAWIENI PRZED SĄDEM ZA ROZWÓJ PRZESTĘPCZOŚCI!!! NA PRADZE PRZESTĘPCY GRASUJĄ I CZUJĄ SIĘ BEZKARNI A CI SIEDZĄ I ŚMIEJĄ SIĘ Z MIESZKAŃCÓW PRAGI ŻE ICH OKRADAJĄ ITP, PRZEZ TĄ JEDNOSTKĘ PSEUDO POLICJANTÓW NA PRADZE POSTAŁY GRUPY KTÓRE WIEDZĄ ŻE TACY POLICJANCI TO JAK BAZAROWICZE PAŁĘTAJĄ SIĘ PO ULICACH NIC NIE ROBIĄC. DOŚĆ TYCH FIKCYJNYCH KOMISARIATÓW ,,,!!!!!PAŃSTWO POLSKIE MA PŁACIĆ TAKIM??? TO CHYBA NAJWIĘKSZY SKANDAL .!!!
2016-02-26 10:34
64x64

minka napisał:

Najgorsza policja na świecie
2016-01-31 15:24

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia