Komenda Policji

[2.75]    opinie: 24
Praga Południe
ul. Umińskiego 22
03-984 Warsawa
tel. 22 671-47-27
fax: 22 603-68-26
www: pragapd.policja.waw.pl/portal/r7/498/137/Wykaz_dzielnicowych.html

aktualizacja:
06.10.2011
dodano: 05.10.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (7)
Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII - Rewir Dzielnicowych

Wasze komentarze

64x64

sierżant Bagieta napisał:

Uprzejmie proszę o podanie jakieś informacje dot naboru do waszego taboru
2024-02-09 18:14
64x64

Dymitr Ogonowski napisał:

Udało wam się skutecznie zaszantażować moją mamę. Ja nie chciałem płacić grzywny za parkowanie w miejscu może zakazanym ale nie utrudniającym nikomu ruchu (więc był brak szkodliwości społecznej czynu). By się mama nie denerwowała, będę musiał zapłacić. Ale to jest z waszej strony podłe działanie na poziomie mafii. Umiecie skutecznie ściągać haracze. W ogóle działacie tylko w grupie. Zauważyłem, że pojedyńczy policjanci, to tchórze (pewnie nie wszyscy). A nawet, jeżeli chcecie wywalać drzwi, to macie swoje jednostki. Wówczas wiadomo, że jest to porachunek z policją. A po co angażujecie straż pożarną? To jest zawsze dylemat, co z nią robić, bo jednak straż pożarna jest potrzebna do gaszenia pożarów i ratowania ludzi w wypadkach.
2023-12-10 14:57
64x64

Joanna Korab napisał:

Uprzejmie dziękuję Panu Dzielnicowemu i pozostałym Pracownikom Komendy za profesjonalną interwencję na Grochowie. Dzięki niej uratowałam zdrowie, a może i życie.
2022-11-04 14:46
64x64

sąsiadka napisał:

Ta komenda to jedno wielkie nieporozumienie. Męczę się z sąsiadem nie wychowanym i jego "dziećmi- aniołkami" od lutego 2020 r. - przemoc w rodzinie i brak wychownia - a policja głucha i ślepa i trzyma sztamę z chamem - "policjanci". Czasy uległych i miłych kobiet godzących sie na wszytsko minęły - to tak na marginesie komentarz dla Panów - władców..
2022-05-13 22:10
64x64

Judyta napisał:

Ta komenda to jakieś jedno wielkie nieporozumienie , zostałam wezwana na przesłuchanie na którym się pojawiłam za to nie pojawiła się Pani sierżant Agnieszka , nie informując mnie nawet o tym , na wezwaniu które otrzymałam widniał błędny nr kontaktowy który nie istnieje , w internecie również są pisane błędne nr , wybrałam się na pobliski memu miejscu zamieszkania komisariat aby poprosić ich o podanie mi aktualnego adresu , po otrzymaniu nr kilkadziesiąt razy próbowałam się dodzwonić na komendę . Pani Agnieszka posiadała mój nr telefonu , wiedziała ze zmieniałam adres i nie próbowała w żaden sposób się ze mną skontaktować aby umówić termin kolejnego przesłuchania . Ja podjęłam wszelkie możliwe kroki ! Skończyło się to dla mnie wyrokiem sądu i jara grzywny !
2021-05-25 11:42
64x64

Tadeusz napisał:

Proszę o interwencję na ul.Bohaterewicza 5/7 na Gocławiu.Klatka 4 piętro 7.Mieszka tam rodzina ,której nie zależy na ciszy i spokoju.Zwłaszcza syn tych państwa zakłóca ciszę nocną muzyką techno, puszczaną tak głośno że ściany się trzęsą.Cała klatka jest zastraszana przez "młodzież",która się spotyka w tym mieszkaniu.Problem był zgłaszany również w administracji i nic.Niedawno jakaś dziewczyna próbowała wyskoczyć z tego mieszkania przez balkon.Muzyka dudni od trzech dni tj.29.12.12 .Ludzie cierpią bo policja nie może z takim delikwentem sobie poradzić.Czy komuś mają puścić nerwy, i ma dojść do samosądu.Policja ma nas chronić po to jest, a patrol przyjeżdża i nie mogą wejść na klatkę bo nie znają kodu-ŻAŁOSNE.O tym problemie poinformuje również media,może w ten sposób przyspieszę opieszałość policji.
2013-01-01 12:35
64x64

Anna Lipińska napisał:

w DNIU 13.11.2011 R w godzinach popłudniowych w tramwaju linii 3 na trasie od przystanku lubelska do Wiatracznej .Wraz z moim chłopakiem jechałam na Gocław to wsiedli na przystanku al.Zielenieckej .Było ich 5 wiek od 27-30 .Ci mężczyzni byli pod wpływem alkoholu i narkotyków .Siedzieliśmy w połowie tramwaju a oni się dosiedli z obu stron i dwóch pozostałych stało koło drzwi a jeden z tyłu usiadł .Z początku nie zdałam sobie sprawy ,że to złodzieje albo łobuzy .Ludzie w tramwaju nie ragowali,poprostu znieczulica .Gdy się zaczełam rozglądać to jeden którego rozpoznałam w czerwonej kurtce ,w okularach to coś mu się nie podobało i zaczął bluzgać na cały tramwaj ,potem ich słowa przekształciły się w nie cenzurowane więc nie podobało mi się to nawet nie mogłam wyjąc tel komórkowego bo bałam się że mi go ukradną .Ten w czerwonej kurtce powiedział cytuje" co się kurwo patrzysz a potem chcesz to cię wyrucham" a ten co stał przy drzwiach to mówił ,że nie bój się nie ruszymy cię bo to są żarty ani twojego chłopaka nie ruszymy.Ludzie nie zwracali żadnej uwagi na to co się działo w tramwaju nikt nie zaaragował.Potem gdy wychodziliśmy z tramwaju to jeden z tych mężczyzn uderzyl mojego chłopaka z otwartej ręki w tył głowy.Powiadomiłam policję .Czekaliśmy na przystanku tramwajowym Gocławska 04 .Po jakieś minuie patrol przyjechał policji na miejscu wsiedliśmy do radiowozu i szukaliśmy sprawców ale nic to się nie zdało .Prosze o jakieś patrole w linii 3 od ul.Lubelskiej do Wiatracznej bo jest niebezpiecznie .Również chciałam podziękować za szybką reakcję policjantom P.Sierż.Joanna Siwula oraz St.Sierż Paweł Buczek gdyby nie reakcja policjantów to nie wiem jak by się skończyło
2011-11-15 11:42

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia