Dom Kultury "Świt"

[5.00]    opinie: 1
Targówek
ul. Wysockiego 11
03-371 Warszawa
tel. 22 811-01-05, 811-11-09
fax: 22 811-04-24
e-mail: swit@dkswit.com.pl
www: www.dkswit.com.pl

aktualizacja:
02.12.2010
dodano: 02.12.2010
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
Dom Kultury ŚWIT jest instytucją kultury realizującą zadania własne dzielnicy Targówek m. st. Warszawy w dziedzinie kultury. Działalność prowadzi od 1958 roku.

Głównym zadaniem Domu Kultury jest organizowanie zróżnicowanych form działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej mającej na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każdego roku Dom Kultury "ŚWIT" występuje do mieszkańców dzielnicy Targówek z wieloma propozycjami w zakresie zajęć stałych, kursów i imprez. Głównym kryterium decydującym o kształcie oferty programowej, jest akceptacja lokalnego środowiska, mierzona jego uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach proponowanych przez Dom Kultury "ŚWIT".

Pragnąc odzwierciedlić w swojej działalności różnorodne zainteresowania mieszkańców dzielnicy Targówek w Domu Kultury ŚWIT stworzono i wyposażono wiele specjalistycznych pracowni - m.in. informatyczną, fotograficzną, plastyczną, muzyczną, taneczną, modelarską a także siłownię i klub bilardowy. Ostatnio zmodernizowana została sala kinowa. Zamontowane zostały nowe wygodne fotele i nagłośnienie w systemie dolby-stereo.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 444

Szkoła Podstawowa nr 402

Dom Misyjny Ducha Świętego

Centrum Migranta Fu Shenfu

Świetlica Środowiskowa Dom Ojca Ignacego

Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich

Przedszkole nr 407 - Filia

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia