Dom Kultury "Świt"

[5.00]    opinie: 1
Targówek
ul. Wysockiego 11
03-371 Warszawa
tel. 22 811-01-05, 811-11-09
fax: 22 811-04-24
e-mail: swit@dkswit.com.pl
www: www.dkswit.com.pl

aktualizacja:
02.12.2010
dodano: 02.12.2010
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
Dom Kultury ŚWIT jest instytucją kultury realizującą zadania własne dzielnicy Targówek m. st. Warszawy w dziedzinie kultury. Działalność prowadzi od 1958 roku.

Głównym zadaniem Domu Kultury jest organizowanie zróżnicowanych form działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej mającej na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każdego roku Dom Kultury "ŚWIT" występuje do mieszkańców dzielnicy Targówek z wieloma propozycjami w zakresie zajęć stałych, kursów i imprez. Głównym kryterium decydującym o kształcie oferty programowej, jest akceptacja lokalnego środowiska, mierzona jego uczestnictwem w różnego rodzaju przedsięwzięciach proponowanych przez Dom Kultury "ŚWIT".

Pragnąc odzwierciedlić w swojej działalności różnorodne zainteresowania mieszkańców dzielnicy Targówek w Domu Kultury ŚWIT stworzono i wyposażono wiele specjalistycznych pracowni - m.in. informatyczną, fotograficzną, plastyczną, muzyczną, taneczną, modelarską a także siłownię i klub bilardowy. Ostatnio zmodernizowana została sala kinowa. Zamontowane zostały nowe wygodne fotele i nagłośnienie w systemie dolby-stereo.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia