Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego "Panda"

[0.00]    opinie: 0
Praga Północ
ul. Ratuszowej 1/3
03-461 Warszawa
tel. 22 619-40-41 wew. 133, 183
tel. kom. 603-059-758, 664-954-083
e-mail: zoo_panda@wp.pl
www: www.zoo.waw.pl

aktualizacja:
10.12.2010
dodano: 10.12.2010
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)

Już od ponad dwudziestulat !!! Fundacja PANDA gromadzi środki ma rozwój warszawskiego ZOO. Co roku dzięki pieniądzom zebranych od sponsorów i z działalności sklepiku z upominkami możemy uatrakcyjnić nasz Ogród, wspomóc go w potrzebie, sprawić, by stał się miejscem niezwykłym.Cały Zarząd i Rada Fundacji pracują społecznie – nigdy nie pobierali za swoją pracę żadnych gratyfikacji finansowych.

Fundacja PANDA działa na wielu frontach. Prowadzi akcję Honorowej Adopcji – wyszukuje adopcyjnych rodziców dla naszych podopiecznych, którzy pomagają w ich utrzymaniu. Prowadzi na terenie Ogrodu Centrum Informacji Ekologicznej oraz sklepik z pamiątkami, z którego cały dochód przeznaczony jest na rzecz naszych mieszkańców. Wydaje kwartalnik PANDA i wiesz więcej… w którym pokazuje problem ochrony gatunków zagrożonych wyginięciem.
Zrzesza Miłośników Warszawskiego ZOO, którzy dzięki przynależności do Klubu Miłośników poznają Ogród od „podszewki” i pomagają w propagowaniu idei jego istnienia.
Pomaga dzieciom pokrzywdzonym przez los- organizuje dla nich spotkania, prelekcje i eventy.

Jest „dobrym duchem” warszawskiego zoo, codziennie stara się by nasz Ogród był jeszcze piękniejszy.

25 października 2010 r. Fundacja PANDA odznaczona została Medalem Polskiej Niezapominajki! Medal przyznawany jest za szerzenie działalności proekologicznej.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia