Ośrodek Pomocy Społecznej Filia Nr 2

[2.73]    opinie: 11
Praga Południe
ul. Walecznych 59
03-926 Warszawa
tel. 22 514-63-11
e-mail: sekretariat@ops-pragapoludnie.pl
www: www.ops-pragapoludnie.pl

aktualizacja:
11.08.2011
dodano: 11.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (11)
Filia Nr 2 z siedzibą przy ul. Walecznych 59 obsługująca mieszkańców osiedli: Saska Kępa, Przyczółek Grochowski i Gocław Lotnisko.

Wasze komentarze

64x64

ADAM FRYSIAK napisał:

Tu Ognisko Walecznych Tych Pradziadów z Sybiru Dziadów z łagrów gułagów Ojców z Monte Cassino Od Katynia Wołynia Kto tam trafił to zginął To wspomnienie... Marzenie Świętujemy Andrzejki Dzisiaj znów Mikołajki Kompozycja - nie zgadniesz Pochodzenie jak z bajki Krzyż był rozwarł ramiona Tu na szczycie Giewontu Chroni nasz przed przemocą Nieszczęsnego dziś frontu Dzięki składam lotnikom Czyste niebo nad nami W białych kitlach doktorom Człowiek prosty z prostatą Już nie ufa potworom
2023-12-07 16:44
64x64

ADAM napisał:

UTRZYMYWANIE ALKOHOLIKÓW ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE MOŻE BYĆ DLA WAS MOCNO KARALNE TRZEBA POMAGAĆ LUDZIOM POSZKODOWANYM PRZEZ ZAKŁADY PRACY KTÓRZY NIE MAJA RENTY I EMERYTURY A NIE ZWYKŁYM LENIOM KTÓRZY NA CZARNO PRACUJĄ A WY ICH DOŻYWIACIE ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE O PRACY PAŃ Z OPS-U NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAŁ BO OD RAZU PROKURATURA I NIK WINIEN TAM WTARGNĄĆ A PRACOWNIKÓW TAKICH WINNO SIĘ DYSCYPLINARNIE WYRZUCAĆ Z PRACY ---- UTRZYMYWANIE DARMOZJADÓW ZA PUBLICZNE PIENIADZE JEST SKANDALEM.
2016-05-06 15:08
64x64

BYK napisał:

TAKA ZNIKOMA POMOC TO ISTNY SKANDAL --ŚWIADCZENIE JEST GŁODOWE --PROPONUJĘ TAKIE ZAROBKI DLA PRACOWNIKÓW OPS-ÓW
2016-05-06 14:59
64x64

PRACOWNICA OPS napisał:

praca tych pań jest całkowicie nie zasadna --- pomoc świadczą swoim znajomym którzy tak jak one są po protekcji w gminie i znajomościach--- w stosunku do ludzi którzy mieli poważne wypadki w pracy takie świadczenie jest celowym obniżeniem przynależnej renty---pracy tych pań przyświeca buta,chamstwo i totalna nietolerancja dla ludzi prawych ale w stosunku do nich niezłomnych ---- już dawno takich pracowników powinno się wywalić z pracy dyscyplinarnie----udają że pracują a wielokrotnie kazały mi podpisywać się pod pustymi formularzami --- nakłaniano mnie do aktu notarialnego i mówiono że na jedną osobę jest więcej płacone niż na dwie nie pracujące---jeżeli widzą że przepisy są lakoniczne czemu nie reagują , jedno co potrafią to niszczyć ludzi uczciwych , posługują się ludźmi starymi z demencją starczą ---nie przestrzegają wyroków sądowych a przecież są urzędnikami którzy przede wszystkim powinni stać na straży prawa ---TAKA OPIEKA TO NIE OPIEKA TAK SAMO JAK SŁUŻBA ZDROWIA KTÓRA NIE LECZY A PROCEDURY SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ RATOWANIE CZŁOWIEKA ---TAKA POMOC SPOŁECZNA JEST WIELKIM NIEPOROZUMIENIEM I SKANDALEM.----ZACHOWUJĄ SIĘ JAK BURAKI.---POZA TYM JAK KOGOŚ NIE LUBIĄ TO GO NISZCZĄ ZA WSZELKĄ CENĘ --BUTA I KUMOTERSTWO.---- a co do bonów żywnościowych to wydano mi je dopiero jak PIS DOSZŁO DO WŁADZY JEDZENIE JEST OKROPNE W KOTLETACH RYBNYCH RYBY JEST 1% A W MIĘSNYCH SAMA BUŁKA TARTA --SURÓWKI SĄ STARE I KWAŚNE KOMPOT ZE ŚCIERY TAK KARMI SIĘ LUDZI ? CHODZI MI O BAR ALPEJSKI NA UL MIĘDZYNARODOWEJ DAWNO SANEPID WINIEN SIĘ TAM ZJAWIĆ---A DO TYCH KTÓRZY BOJĄ SIĘ PISAĆ PRAWDĘ MAM DOBRĄ WIADOMOŚĆ ŻYJEMY W KRAJU WOLNYM NIE MA SIĘ CO I KOGO BAC A ŻE PRACOWNICY OPS-U SĄ ZDEGENEROWANI TO ICH SPRAWA I ICH SUMIENIE. MAM INICJATYWĘ ŻEBY PANIE PRACOWNICZKI OPS-U ZACZĘŁY KONSUMOWAĆ TE POSIŁKI TO PRZEKONAJĄ SIĘ JAKIE GÓWNO WCISKAJĄ TAM LUDZIOM KIEDYŚ TA SAMA WŁAŚCICIELKA MIAŁA TEN BAR W UNIWERSAMI E GROCHÓW I JEDZENIE JEST TERAZ SKANDALICZNIE NIEDOBRE.---RĘKA REKE MYJE.
2016-05-06 14:57
64x64

[[[[ DEE JAY ADAMFLE napisał:

WITAM SERDECZNIE --WIDZĘ JEDNĄ OPINIE POZYTYWNĄ --TO NAPISAŁA PEWNIE PANI PRACUJĄCA TAM ALBO NAKŁONILI JAKĄŚ KOLEŻANKĘ DO TEGO--MOJĄ MATKĘ STARUSZKĘ NAKŁANIALI ŻEBY ZAŁOŻYŁA MI NIEBIESKĄ KARTĘ ? --ULEGŁEM DWÓM POWAŻNYM WYPADKOM W PRACY I TO ONE SPROWADZIŁY MNIE W TAKIE BAGNO BO DAWNO JUŻ POWINIENEM MIEĆ RENTĘ Z TYTUŁU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI RUCHOWEJ ---- JESTEM ICH PODOPIECZNYM OD 2010 ROKU --- WIELE RAZY PROSIŁEM O CIEPŁE POSIŁKI I BILET SOCJALNY DOPIERO TERAZ MI TO DAŁY ALE NIE BILET TYLKO CIEPŁE POSIŁKI, I POMOC ŻYWNOŚCIOWĄ --WYGRAŁ PIS I CHYBA SIĘ OBAWIAJĄ O STOŁKI DO KTÓRYCH PRZYLEPILI SIĘ DO WIELU LAT ---- OD 2012 ROKU TYTUŁEM WYROKU SĄDOWEGO OKRĘGOWEGO RODZINNEGO NA MOJĄ KORZYŚĆ CHODZI O CÓRKĘ 6 LETNIĄ KTÓRA OD URODZENIA MIESZKA ZE MNĄ I JEST ZAMELDOWANA U MNIE NA GROCHOWIE --OKRADALI MNIE CO MIESIĄC BO NA DWIE OSOBY NIE PRACUJĄCE BEZ DOCHODÓW JEST 1025 A ONI MI PŁACILI OD 2010 ROKU SUMY 444, 529,604 ZŁ RÓŻNIE BO MIESZKAM W KAMIENICY GDZIE HOCHSZTAPLER KUPIŁ JĄ Z NAMI MOJA RODZINA MIESZKA OD ZAWSZE W WARSZAWIE NA DEKRECIE BIERUTA JA JUŻ DAWNO MAM ZASIEDZENIE CZYLI MIESZKANIE JEST MOJE 3 OSOBY MIESZKAJĄ ALE NIC WIELOKROTNIE PRZYCHODZIŁY RÓŻNE PANIE NA WYWIADY WE DWIE BYŁY TAKIE JAJCA ŻE KAZAŁY MI SIĘ PODPISYWAĆ NAD PUSTĄ KARTKĄ BO SIĘ SPIESZYŁY ALBO MÓWIŁY ŻE WYPEŁNIĄ TO W OŚRODKU, TE KARTECZKI KTÓRE KAŻĄ WIELOKROTNIE WYPEŁNIAĆ O POMOC TO ŚCIEMA NABIJANIE SOBIE SZTUCZNIE PODOPIECZNYCH ŻEBY WYKAZAĆ JAK CIĘŻKO PRACUJĄ ( ŚCIEMA ) POZA TYM ZGODNIE ZE STATUTEM PRZYNALEŻĘ DO WIATRACZNEJ 11 A KAŻĄ MI WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIAĆ NA WALECZNYCH CZYŻBY DYREKCJA NA WIATRACZNEJ BYŁA PRZESILONA, FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM NAJLEPIEJ ZROBIĆ Z KOGOŚ WARIATA NIEPOCZYTALNEGO ---- CZYLI POMOC SPOŁECZNA NIE SKUTECZNA----- TO LEMINGI I SŁOIKI PRZYJEZDNE A ZNAJOMOŚCI W PLATFORMERSKIEJ GMINIE NA UL GROCHOWSKIEJ DAŁY IM CIEPŁĄ POSADKĘ I PRACĘ SZKODA ŻE NIE ZAUWAŻYŁY OD ROKU 2010 ŻE U MNIE W DOMU NIEMA OGRZEWANIA CENTRALNEGO,CIEPŁEJ WODY ANI NAWET PRYSZNICA I ŁAZIENKI JEST ZIMNO SZCZEGÓLNIE W ZIMĘ I JESIEŃ SĄ DWA POKOJE I MAŁE WC 1/M KWADRATOWY. O PODEJŚCIU LUDZKIM I ZACHOWANIU Z ICH STRONY NIE BĘDĘ PISAŁ BO BO TO JUŻ ZAKRAWAŁO I ZAKRAWA NA SKANDAL SPOŁECZNOŚCIOWY SZCZEGÓLNIE P.ROSIŃSKA I I 3 INNE PANIE PRZEGIĘŁY DAWNO PAŁKĘ --- TAK TO PRAWDA PODZIELAM TO OBIEKT PEŁEN OBŁUDY I SCHIZOFRENII URŻĘDNICZEJ--- A TERAZ COŚ BEZPOŚREDNIO DO TYCH PAŃ W IMIENIU POKRZYWDZONYCH PAMIĘTAJCIE TEN SIĘ ŚMIEJE KTO ŚMIEJE SIĘ OSTATNI
2016-01-21 22:13
64x64

Mieszkaniec napisał:

Ośrodek, który żywi wszystkich meneli z okolicy. Opłaca im rachunki za media i czynsz żeby ich "klienci" z przydzieloną rentą z tytułu niezdolności do pracy z powodu choroby alkoholowej lub umysłowej mogli sobie za nią robić alkoholowe libacje. Wywiadu środowiskowego ZERO! Ale za to pełna opieka dla żuli. A mówią, że w Polsce jest słaby socjal.
2014-11-22 11:46
64x64

Adam napisał:

To wszystko jest prawdą te nigatywnie opinie o ten jedeny w całej Warszwy ops-ie makabra personel nie odpowiednie przygotowany dodam jeszcze ten bar mleczny z którym mają umowa podpisaną ciągle pierogi na obiad dają ale to wszystko w krocie kiedyś się skończy.
2014-06-05 20:55
64x64

dawid napisał:

Ja mam raczej pozytywne doświadczenia....
2014-05-27 14:58
64x64

SIGMA napisał:

CAŁKOWICIE ZGADZAM SIE Z OPINIAMI. NIE POMAGAJĄ WRECZ SZKODZĄ. MAJA NIEWYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW. PRACUJE TAM PSYCHOLOG RADOSŁAW F. KTÓRY REKLAMÓJE SIE NA RÓZNYCH FORACH. TO JEST DOPIERO OSZOŁOM. NIEJAKA PANI MARIA F. ROZPACZ W BIALY DZIEN. CI LUDZIE MAJĄ SŁUZYC INNYM. A TAK NIE JEST PORAZKA. NIE POWINNI DAWNO PRACOWAĆ NA SWOICH STANOWISKACH. ŁACZNIE Z KIEROWNIKIEM OSRODKA!!! NIEDŁUGO MOZE WEZMA SIE ZA TEN OPS.
2013-11-16 08:37
64x64

Iza napisał:

Praca na Walecznych 59 w Warszawskim OPS odbiega od normy. Pracuje tam wiele osób nie pomagających a wręcz szkodzących ze schizofrenia paranoidalną. Koszmar. Odradzam. Kto z nimi zacznie to już koniec. Ostatnio słychać jak OPIEKA pracuje. Dzieci martwe w zamrażalkach, w beczkach. Ci ludzie sami potrzebują pomocy!!!! Kto się zglosil o pomoc niech zapomni ze ja otrzyma. To sa domokrążcy i nekatorzy. Pracują tam ludzie(panie) ograniczone, biurokracja, sami potrzebujący pomocy. Odradzam, nie polecam. Uciekac , omijać z daleka!!!!
2013-10-19 19:18
64x64

smigout napisał:

Miejsce trochę mijające się z celem swojego istnienia. Gdzie jednym można balować po nocach i wracać po pijaku, wprowadzać mężczyzn i których nie obowiązuje regulamin a drugim nie wolno. Coś tam jest nie halo.
2013-10-05 09:43

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia