Związek Stowarzyszeń Praskich

[0.00]    opinie: 0
Praga Północ
ul. Jagiellońska 88 wej. E p. 205
00-987 Warszawa
e-mail: atd@zwiazekpraski.pl
www: www.zwiazekpraski.pl

aktualizacja:
04.03.2017
dodano: 10.01.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
O nas:
Jesteśmy kontynuatorami utworzonego w 1917 r przez organizacje z terenu dzisiejszych czterech dzielnic Pragi Związku Stowarzyszeń Praskich. Obecny Związek powstał jako Grupa Partnerska, którą utworzyło kilkanaście organizacji i instytucji oraz osoby prywatne z terenu Pragi. Naszą działalnością obejmujemy dzielnice prawobrzeżnej Warszawy. Związek jest ciałem społecznym o charakterze non-profit. Nie może być wykorzystywany do działań o charakterze politycznym, religijnym, bądź dyskryminującym obywateli o innym światopoglądzie lub kulturze.

Będziemy podejmować działania kierując się wyłącznie dobrem lokalnej społeczności widzianej jako wspólnota i jako pojedynczy mieszkańcy. Chcemy stworzyć nowy wizerunek Pragi jako wspaniałej prawobrzeżnej części Warszawy przyjaznej dla jej mieszkańców, inwestorów i turystów. Działania Związku Stowarzyszeń Praskich określone zostały w dwóch otwartych programach: „Zrównoważony rozwój prawobrzeżnej i lewobrzeżnej Warszawy” (tematy urbanistyczno-planistyczne ) i drugi „Krzewienie ducha patriotyzmu, poczucia wspólnoty i przedsiębiorczości w społeczności Pragi” nastawiony na stworzenie wspólnoty obywatelskiej społeczności Pragi.

Zarząd:
Antoni T. Dąbrowski - Prezes Zarządu
Janusz Owsiany - V-ce Prezes Zarządu

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Publiczne Edulica

Mini Żłobek nr 12

Dzielnia Saska Kępa

Przychodnia Vita Med POZ NFZ

Wypożyczalnia Zbiorów Obcojęzycznych

Klub Kultury Seniora

Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka

Szkoła Policealna nr 20


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia