Związek Stowarzyszeń Praskich

[0.00]    opinie: 0
Praga Północ
ul. Jagiellońska 88 wej. E p. 205
00-987 Warszawa
e-mail: atd@zwiazekpraski.pl
www: www.zwiazekpraski.pl

aktualizacja:
04.03.2017
dodano: 10.01.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
O nas:
Jesteśmy kontynuatorami utworzonego w 1917 r przez organizacje z terenu dzisiejszych czterech dzielnic Pragi Związku Stowarzyszeń Praskich. Obecny Związek powstał jako Grupa Partnerska, którą utworzyło kilkanaście organizacji i instytucji oraz osoby prywatne z terenu Pragi. Naszą działalnością obejmujemy dzielnice prawobrzeżnej Warszawy. Związek jest ciałem społecznym o charakterze non-profit. Nie może być wykorzystywany do działań o charakterze politycznym, religijnym, bądź dyskryminującym obywateli o innym światopoglądzie lub kulturze.

Będziemy podejmować działania kierując się wyłącznie dobrem lokalnej społeczności widzianej jako wspólnota i jako pojedynczy mieszkańcy. Chcemy stworzyć nowy wizerunek Pragi jako wspaniałej prawobrzeżnej części Warszawy przyjaznej dla jej mieszkańców, inwestorów i turystów. Działania Związku Stowarzyszeń Praskich określone zostały w dwóch otwartych programach: „Zrównoważony rozwój prawobrzeżnej i lewobrzeżnej Warszawy” (tematy urbanistyczno-planistyczne ) i drugi „Krzewienie ducha patriotyzmu, poczucia wspólnoty i przedsiębiorczości w społeczności Pragi” nastawiony na stworzenie wspólnoty obywatelskiej społeczności Pragi.

Zarząd:
Antoni T. Dąbrowski - Prezes Zarządu
Janusz Owsiany - V-ce Prezes Zarządu

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia