Przedszkole Nr 425

[2.74]    opinie: 39
Praga Południe
ul. Rechniewskiego 11A
03-980 Warszawa

aktualizacja:
27.07.2016
dodano: 27.07.2016
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (7)
Nasze przedszkole znajduje w nowoczesnym budynku na terenie osiedle "Przy Promenadzie" ma Gocławiu.

Wasze komentarze

64x64

prażanin napisał:

Obecnie dzieci siedzą na korytarzu, bo nie ma dla nich miejsca w sali, w której odbywają się zajęcia dodatkowe. Nowe nauczycielki (prawie wszystkie) średnio zaangażowane. Dyrekcja spełnia zachcianki rodziców, tych co to szukają igły w stogu siana. Kolejni pracownicy odchodzą.Tez uważam, że zmarnowane przedszkole. Pamiętam, jak na pierwszym zebraniu dwa lata temu wszyscy rodzice bili brawo pierwszej dyrektorce, a potem zaczęło się, jak to w warszawce. Zarządzanie czymkolwiek w tej dzielnicy graniczy z cudem - napływowa ludność z wszelkich mniejszych i większych wioseczek oraz Urząd Dzielnicy, szkoda słów. Do tego przedszkole oddane do użytku w warunkach urągających wszelkim zasadom. Jedyny taki przypadek w Warszawie.
2018-04-22 23:21
64x64

gość z Gocławia napisał:

Otworzyć tak wielkie przedszkole zupełnie nieprzygotowane w 30 dni to prawie niemozliwe. Do tego brak współpracy ze strony urzędu, nie dziwię się, ze dyrektorka złozyła rezygnacje z funkcji. Swoje dołożył jeden z rodziców. Jedne na 350! jako rodzice złozylismy votum separatum przeciwko zabierania głosu przez jedną osobę w naszym imieniu. No cóż, przedszkole zmarnowano. Obecnie brak kompetencji, z dyr odeszło kilkanaście osób, w tym super logopedka. Tak jest zawsze, że szczekają hejterzy, a zadowoleni rodzice milczą. Dla zdecydowanej większości to był dyrektor z wysokimi kompetencjami i nie bojaźliwy. Jednak widocznie za mądry i nie spolegliwy. A nie od dziś wiadomo, ze w naszej dzielnicy doją krowę ci co cicho siedzą i cmokają w rękę kogo trzeba. Taka dzielnica.
2018-02-05 13:45
64x64

gocławianin napisał:

[ komentarz usunięty ]
2018-02-02 13:05
64x64

Tata z Rechniewskieg napisał:

[ komentarz usunięty ]
2017-07-12 10:41
64x64

Agata - mama napisał:

Problemy kadrowe wynikają z nieodpowiedniego i nieprofesjonalnego pdoejścia pracowników. Normalna dyrekcja obejmowała stanowisko, to niestety nikt nie potrafił tego docenić. Teraz dopiero zaczął się armagedon, Paniom ewidentnie nie chce się pracować, a zastępczini dyrektor kompletnie niekompetenta. Ja cieszę się, że mam gdzie zostawić dziecko i zająć się pracą. Moja mała lubi to przedszkole. Ale ubolewam nad odeściem Pani dyrektor, która była jedną z nielicznych kompetentynych osób.
2017-06-01 11:57
64x64

tez mama napisał:

No chyba lekka przesada z ta ocena. Moje dziecko b. lubi swoje przedszkole. Problemy w głównej mierze wynikały z takiego, a nie innego zarzadzania placówką. Wszyscy chyba mają nadzieję, że w związku z rezygnacją p. dyrektor się one skończą. informacje o tym, gdzie znajduje się dziecko są wywieszane na drzwiach wejściowych przedszkola. Prawda jest natomiast, że pomieszczenia są nagrzane. jest to problem, ale mam nadzieje do rozwiązania. Będzie normalna dyrekcja, wierzę, że będą normalne działania i decyzje.
2017-05-24 15:22
64x64

mama napisał:

Olbrzymie problemy kadrowe, brakuje nauczycieli, dyrektor zrezygnowala ze stanowiska.Brak nauczyciela od angielskiego. Niestety kompletny chaos i brak organizacji, brakuje nawet baniakow z wodą dla dzieci. Po godzinie 15.00 dzieci laczone w grupy czesto szukamy dziecka po przedszkolu bo nie ma informacji gdzie zostało przydzielone. Tragedia...a latem pomieszczenia tak nagrzane, ze w zeszlym roku nauczycielka zemdlala.Przedszkole poki co to przechowalnia dzieci..my rezygnujemy.Jedynie ladnie wygląda i na tym sie kończy
2017-04-27 19:50

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia