Przedszkole nr 167

[0.56]    opinie: 9
Praga Północ
ul. Strzelecka 16
03-433 Warszawa
tel. 22 619-11-09
e-mail: pd167@neostrada.pl
www: www. pd167.przedszkola.net.pl

aktualizacja:
04.10.2012
dodano: 04.10.2012
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (1)
Budynek przedszkola nr 167 mieści się w zacisznym miejscu wśród zieleni w centrum Pragi Północ przy ulicy Strzeleckiej 16 w Warszawie.

Posiada pięć dużych sal dydaktycznych, salę gimnastyczno- rytmiczną, a  także inne niezbędne w przedszkolu dodatkowe pomieszczenia.

Sale wyposażone są w nowe dostosowane do wieku dziecka kolorowe meble, zabawki  a także  w różnorodne nowoczesne pomoce dydaktyczne, do których dzieci mają swobodny dostęp w kącikach zainteresowań. Mamy też bogatą  bibliotekę pedagogiczną i dziecięcą, którą możemy udostępniać rodzicom i dzieciom.

Placówka dobrze wyposażona jest również w niezbędny w edukacji nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na terenie przedszkola jest duży zadrzewiony ogród z bogato wyposażonym placem zabaw dla dzieci z wydzielonymi miejscami do zabawy dla poszczególnych grup wiekowych.

W ogrodzie dzieci mają zapewnione warunki do wszelakiego rodzaju zabaw, z możliwością rozwoju wszechstronnego ruchu. Ogród daje też dzieciom i nauczycielom okazję do prowadzenia obserwacji przyrodniczych  i doświadczeń.

Przedszkole liczy pięć oddziałów :

  • grupa I - dzieci 3 letnie,     
  • grupa II- dzieci 4 letnie,    
  • grupa III - dzieci 4 i 5 letnie,  
  • grupa IV – dzieci 4 -5 letnie ,
  • grupa V– dzieci 5 letnie.

W każdej grupie wiekowej pracują dwie nauczycielki. Grono pedagogiczne od kilku lat jest stałe. Wszystkie nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Są to osoby  kompetentne, stale poszerzające swoją wiedzę fachową poprzez uczestnictwo w warsztatach, kursach i szkoleniach, które wspomagają merytorycznie pracę z dziećmi.

Serdeczne i życzliwe dla dzieci i siebie, pozytywnie nastawione do zmian, co bardzo ułatwia pracę z dziećmi  i rodzicami. Nasza praca dobrze służy rozwojowi dziecka, gdyż organizowane zajęcia są interesujące, dobrze zorganizowane  i stwarzają dzieciom wiele sytuacji sprzyjających nabywaniu wiedzy i umiejętności.

Dyrektor: Maria Piesto

Wasze komentarze

64x64

mama przedszkolaka napisał:

Niestety coś jest nie tak w tym roku szkolnym...rozumiem, że zmienił się Dyrektor przedszkola (nie wytłumaczono nam rodzicom dlaczego) ale tak naprawdę to zmieniło się prawie wszystko: 1. strona internetowa nie działa - nie można niczego się dowiedzieć 2. w przedszkolu też ciężko o informację.. 3. pozmieniały się Panie w grupach - szok dla dzieci = powód do płaczu 4. grupy zostały wymieszane - szok dla dzieci = powód do płaczu 5. brak dodatkowych zajęć, tak jak to było w zeszłym roku - Pani od rytmiki zrezygnowała, Pani od angielskiego też - szok dla dzieci, bo zawsze coś się działo a teraz NIC!!!! Usprawiedliwiam to początkiem roku i nową panią Dyrektor...ale dzieciaki po prostu wyją i nie chcą chodzić do przedszkola...Moja córka stwierdziła, że w domku tez ma kolorowanki i obiadek:( Jeśli macie podobne odczucia piszcie o tym...męczcie Dyrekcję, Kuratorium...Ja chcę, żeby moje dziecko było szczęśliwe i żeby chodziło - jak w zeszłym roku - z uśmiechem do przedszkola!
2015-09-14 13:10

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia