Przedszkole nr 167

[2.62]    opinie: 8
Praga Północ
ul. Strzelecka 16
03-433 Warszawa
tel. 22 619-11-09
e-mail: pd167@neostrada.pl
www: www. pd167.przedszkola.net.pl

aktualizacja:
04.10.2012
dodano: 04.10.2012
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (1)
Budynek przedszkola nr 167 mieści się w zacisznym miejscu wśród zieleni w centrum Pragi Północ przy ulicy Strzeleckiej 16 w Warszawie.

Posiada pięć dużych sal dydaktycznych, salę gimnastyczno- rytmiczną, a  także inne niezbędne w przedszkolu dodatkowe pomieszczenia.

Sale wyposażone są w nowe dostosowane do wieku dziecka kolorowe meble, zabawki  a także  w różnorodne nowoczesne pomoce dydaktyczne, do których dzieci mają swobodny dostęp w kącikach zainteresowań. Mamy też bogatą  bibliotekę pedagogiczną i dziecięcą, którą możemy udostępniać rodzicom i dzieciom.

Placówka dobrze wyposażona jest również w niezbędny w edukacji nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na terenie przedszkola jest duży zadrzewiony ogród z bogato wyposażonym placem zabaw dla dzieci z wydzielonymi miejscami do zabawy dla poszczególnych grup wiekowych.

W ogrodzie dzieci mają zapewnione warunki do wszelakiego rodzaju zabaw, z możliwością rozwoju wszechstronnego ruchu. Ogród daje też dzieciom i nauczycielom okazję do prowadzenia obserwacji przyrodniczych  i doświadczeń.

Przedszkole liczy pięć oddziałów :

  • grupa I - dzieci 3 letnie,     
  • grupa II- dzieci 4 letnie,    
  • grupa III - dzieci 4 i 5 letnie,  
  • grupa IV – dzieci 4 -5 letnie ,
  • grupa V– dzieci 5 letnie.

W każdej grupie wiekowej pracują dwie nauczycielki. Grono pedagogiczne od kilku lat jest stałe. Wszystkie nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne. Są to osoby  kompetentne, stale poszerzające swoją wiedzę fachową poprzez uczestnictwo w warsztatach, kursach i szkoleniach, które wspomagają merytorycznie pracę z dziećmi.

Serdeczne i życzliwe dla dzieci i siebie, pozytywnie nastawione do zmian, co bardzo ułatwia pracę z dziećmi  i rodzicami. Nasza praca dobrze służy rozwojowi dziecka, gdyż organizowane zajęcia są interesujące, dobrze zorganizowane  i stwarzają dzieciom wiele sytuacji sprzyjających nabywaniu wiedzy i umiejętności.

Dyrektor: Maria Piesto

Wasze komentarze

64x64

mama przedszkolaka napisał:

Niestety coś jest nie tak w tym roku szkolnym...rozumiem, że zmienił się Dyrektor przedszkola (nie wytłumaczono nam rodzicom dlaczego) ale tak naprawdę to zmieniło się prawie wszystko: 1. strona internetowa nie działa - nie można niczego się dowiedzieć 2. w przedszkolu też ciężko o informację.. 3. pozmieniały się Panie w grupach - szok dla dzieci = powód do płaczu 4. grupy zostały wymieszane - szok dla dzieci = powód do płaczu 5. brak dodatkowych zajęć, tak jak to było w zeszłym roku - Pani od rytmiki zrezygnowała, Pani od angielskiego też - szok dla dzieci, bo zawsze coś się działo a teraz NIC!!!! Usprawiedliwiam to początkiem roku i nową panią Dyrektor...ale dzieciaki po prostu wyją i nie chcą chodzić do przedszkola...Moja córka stwierdziła, że w domku tez ma kolorowanki i obiadek:( Jeśli macie podobne odczucia piszcie o tym...męczcie Dyrekcję, Kuratorium...Ja chcę, żeby moje dziecko było szczęśliwe i żeby chodziło - jak w zeszłym roku - z uśmiechem do przedszkola!
2015-09-14 13:10

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica

Mini Żłobek nr 12

Dzielnia Saska Kępa

Przychodnia Vita Med POZ NFZ

Wypożyczalnia Zbiorów Obcojęzycznych


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia