Przedszkole nr 296 "Bajkowy Parasol”

[3.80]    opinie: 10
Praga Południe
ul. Międzynarodowa 36
03-992 Warszawa
tel. 22 617-01-82
e-mail: p296@edu.um.warszawa.pl
www: www.bajkowyparasol.pl

aktualizacja:
16.02.2022
dodano: 20.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (3)
Publiczne przedszkole "Bajkowy Parasol" nr 296 na warszawskiej Saskiej Kępie w dzielnicy Praga Południe działa od 1975 roku. W ciągu ponad 30 lat naszej tradycji najważniejszy był dla nas uśmiech i rozwój naszych wychowanków.

Dyrektor: Magdalena Borucka

Wasze komentarze

64x64

Poddasze napisał:

Panie nie wiedzą co to uśmiech, "dzień dobry" nie przechodzi im przez gardło rano. Dzieciom przychodzącym na dyżur wakacyjny mówią "nie chcemy cię w tym przedszkolu". Absurd i żenada. Nie polecam nikomu takich "przewodniczek" po świecie emocji. Z drugiej strony jak "opiekunka" tak się zajmie dzieckiem przez pierwsze lata jego życia to już nic go później nie zaboli... koszmar. Strach pomyśleć że takie kobiety zajmują się dziećmi latami. I przez lata i dzieci i rodzice mogą dojść do wniosku że tak chyba musi być i że to chyba normalne. Na szczęście i na Saskiej Kępie i w Warszawie to przedszkole to raczej wyjątek. Rodzicom i dzieciom odradzam. Poszukajcie dla dzieci przedszkola z wrażliwymi i serdecznymi ludźmi. Szkoda dzieci w takim miejscu z takimi ludźmi.
2017-08-04 21:15
64x64

Tata napisał:

Szkoda, że nie przeczytałem tego komentarza wcześniej. Faktycznie, Panie są niemiłe, nie wiedzą co to pozytywne wzmocnienie. Często słychać podniesiony głos. Uwag lepiej nie mieć, pytań również. Przykre, ale dziecko nie lubi tam chodzić.
2015-04-10 10:29
64x64

Przewrażliwiony Tata napisał:

Przedszkole organizuje sporo imprez typu teatrzyki i koncerty, jednak kadra pedagogiczna jest moim zdaniem bardzo słaba - wyjątek stanowi Pani Dyrektor, przynajmniej takie sprawia wrażenie. Nauczycielki są bardzo chłodne w stosunku do dzieci, niechętnie pomagają w ubieraniu i korzystaniu z toalety. Zima nie chce sie im pomagać w zakładaniu ocieplanych spodni, więc mówią dzieciom, że jest ciepło a mama je przegrzewa i dziecko idzie w cienkich spodnaich lub rajstopach. Często krzyczą na dzieci, podcinają skrzydła dzieciom wyróżniającym się z grupy. Absolutnie nie można zwrócić im uwagi na jakiekolwiek nieprawidłowości, ponieważ odbija się to na dziecku. Rodzice są traktowani jak ćwierćinteligencja i zło konieczne, które absolutnie nic nie wie o wychowaniu dzieci. Nie polecam tego przedszkola.
2013-11-28 13:30

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia