Przedszkole nr 380 "Promyk Gocławia”

[0.00]    opinie: 0
Praga Południe
ul. Bora Komorowskiego 10a
03-982 Warszawa
tel. 22 613-75-72
e-mail: przedszkole380@wawnet.pl
www: www.przedszkole380.wawnet.pl

aktualizacja:
05.07.2013
dodano: 20.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
Motto naszego Przedszkola to Pedagogika Swobodnego Rozwoju tzn. rozwój dziecka w klimacie optymizmu, zaufania, pełnego zrozumienia i radości. Wspieranie indywidualnego rozwoju dziecka z poszanowaniem Jego Praw.

Nasze przedszkole jest drugim domem dla dzieci, w którym panuje miła serdeczna atmosfera. Naszym sukcesem jest dobra współpraca z rodzicami.

Wspólnie organizujemy uroczystości, spotkania integracyjne, wycieczki - dzięki którym lepiej się poznajemy i wzmacniamy zaufanie.

Naszym atutem jest mądra, twórcza i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która zapewnia dziecku fachową opiekę, pomoc w zdobywaniu wiedzy i poznawaniu świata.

Nauczyciele posiadają kwalifikacje dwukierunkowe: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, pedagogika terapeutyczna, pedagogika korekcyjna.

W pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej uwzględniamy potrzeby i zainteresowania dziecka, które oczekują od nas przede wszystkim dobrej zabawy i kontaktu z rówieśnikami.

Zabawa jest dla dziecka sposobem poznawania siebie, innych ludzi, świata i przekształcania rzeczywistości.

Kierując aktywnością dziecka i kształtując człowieka przyszłości nie zapomnijmy, że dziecko nie potrafi "żyć jutro"- ONO żyje "tu i teraz", dlatego dobre samopoczucie, ciepła, przyjazna i pełna zrozumienia atmosfera towarzyszy nam codziennie.

Oddziały zamiejscowe ul. Salamandry 3               

Dyrektor: Eliza Polak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 444

Szkoła Podstawowa nr 402

Dom Misyjny Ducha Świętego

Centrum Migranta Fu Shenfu

Świetlica Środowiskowa Dom Ojca Ignacego

Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich

Przedszkole nr 407 - Filia

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia