Przedszkole nr 380 "Promyk Gocławia”

[0.00]    opinie: 0
Praga Południe
ul. Bora Komorowskiego 10a
03-982 Warszawa
tel. 22 613-75-72
e-mail: przedszkole380@wawnet.pl
www: www.przedszkole380.wawnet.pl

aktualizacja:
05.07.2013
dodano: 20.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (0)
Motto naszego Przedszkola to Pedagogika Swobodnego Rozwoju tzn. rozwój dziecka w klimacie optymizmu, zaufania, pełnego zrozumienia i radości. Wspieranie indywidualnego rozwoju dziecka z poszanowaniem Jego Praw.

Nasze przedszkole jest drugim domem dla dzieci, w którym panuje miła serdeczna atmosfera. Naszym sukcesem jest dobra współpraca z rodzicami.

Wspólnie organizujemy uroczystości, spotkania integracyjne, wycieczki - dzięki którym lepiej się poznajemy i wzmacniamy zaufanie.

Naszym atutem jest mądra, twórcza i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która zapewnia dziecku fachową opiekę, pomoc w zdobywaniu wiedzy i poznawaniu świata.

Nauczyciele posiadają kwalifikacje dwukierunkowe: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, pedagogika terapeutyczna, pedagogika korekcyjna.

W pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej uwzględniamy potrzeby i zainteresowania dziecka, które oczekują od nas przede wszystkim dobrej zabawy i kontaktu z rówieśnikami.

Zabawa jest dla dziecka sposobem poznawania siebie, innych ludzi, świata i przekształcania rzeczywistości.

Kierując aktywnością dziecka i kształtując człowieka przyszłości nie zapomnijmy, że dziecko nie potrafi "żyć jutro"- ONO żyje "tu i teraz", dlatego dobre samopoczucie, ciepła, przyjazna i pełna zrozumienia atmosfera towarzyszy nam codziennie.

Oddziały zamiejscowe ul. Salamandry 3               

Dyrektor: Eliza Polak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 227 "Wesołe Nutki" - Filia

Szkoła Podstawowa nr 401

Technikum Geologiczno-Geodezyjno Drogowe

Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych

ZLO Przychodnia

Zespół Szkół Specjalnych nr 90

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Stalówka"

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Dom na Jagiellońskiej"


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia