Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3

[4.14]    opinie: 7
Praga Południe
ul. Dwernickiego 29a
04-396 Warszawa
tel. 22 870-03-81
e-mail: oppdwernickiego@wp.pl
www: www.opp3.waw.pl

aktualizacja:
02.10.2012
dodano: 02.10.2012
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (3)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 3 działające przy ul. J. Dwernickiego 29a na Grochowie i jest placówką samorządową działającą w godzinach popołudniowych na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Grochowa.

Celem działalności OPP nr 3 jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży, a także wzbudzanie motywacji do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego. Nasz cel chcemy osiągnąć zbliżając świat dzieci i dorosłych na gruncie wspólnego działania i zabawy poprzez udział w życiu najbliższego środowiska promując kulturę i twórczość jako alternatywny dla młodzieży styl życia . W pracy odwołujemy się do takich wartości jak przyjaźń, koleżeństwo, prawda i poszanowanie godności człowieka.

Swoją działalność prowadzimy poprzez udział wychowanków  w różnych formach zajęć. W Ognisku działają koła: plastyczne, ceramiczne, teatralne, muzyczne, gimnastyki artystycznej, akrobatycznej, korekcyjnej, koło taneczne, informatyczne, sportowo-rekreacyjne (tenis stołowy, jujitsu), reedukacja, socjoterapia i Klub Przedszkolaka.

Wasze komentarze

64x64

Michał napisał:

Naprawdę bardzo dobre miejsce na zajęcia dla dzieciaków. Dosyć bogata oferta zajęć i zawsze można się z ludźmi dogadać. Moje uczestniczą dwa razy w tyg. i w tych czasach to super oderwanie od rzeczywistości. Polecam
2021-02-04 17:47
64x64

Krzysztof napisał:

Zgadzam się w stu procentach z powyższą opinią
2014-01-07 13:42
64x64

Marta mama dwójki napisał:

Super miejsce ! Przyjazny personel, cudowna pani dyrektor. Nasze dzieci mogą tu sie świetnie bawic, spędzać czas, uczyc się. Wszystko za darmo. Niech Bóg ma w opiece to miejsce. Na bezbrzeżnym oceanie obojętności, zakłamania, totalnego tumiwisizmu rządzących to miejsce jest cudem, który trzeba chronic oby służyło NASZYM DZIECIOM. Jak najdłużej. ps: wujek Janusz - fantastyczny !
2013-10-30 20:24

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia