Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3

[4.14]    opinie: 7
Praga Południe
ul. Dwernickiego 29a
04-396 Warszawa
tel. 22 870-03-81
e-mail: oppdwernickiego@wp.pl
www: www.opp3.waw.pl

aktualizacja:
02.10.2012
dodano: 02.10.2012
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (3)
Ognisko Pracy Pozaszkolnej Nr 3 działające przy ul. J. Dwernickiego 29a na Grochowie i jest placówką samorządową działającą w godzinach popołudniowych na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Grochowa.

Celem działalności OPP nr 3 jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży, a także wzbudzanie motywacji do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego. Nasz cel chcemy osiągnąć zbliżając świat dzieci i dorosłych na gruncie wspólnego działania i zabawy poprzez udział w życiu najbliższego środowiska promując kulturę i twórczość jako alternatywny dla młodzieży styl życia . W pracy odwołujemy się do takich wartości jak przyjaźń, koleżeństwo, prawda i poszanowanie godności człowieka.

Swoją działalność prowadzimy poprzez udział wychowanków  w różnych formach zajęć. W Ognisku działają koła: plastyczne, ceramiczne, teatralne, muzyczne, gimnastyki artystycznej, akrobatycznej, korekcyjnej, koło taneczne, informatyczne, sportowo-rekreacyjne (tenis stołowy, jujitsu), reedukacja, socjoterapia i Klub Przedszkolaka.

Wasze komentarze

64x64

Michał napisał:

Naprawdę bardzo dobre miejsce na zajęcia dla dzieciaków. Dosyć bogata oferta zajęć i zawsze można się z ludźmi dogadać. Moje uczestniczą dwa razy w tyg. i w tych czasach to super oderwanie od rzeczywistości. Polecam
2021-02-04 17:47
64x64

Krzysztof napisał:

Zgadzam się w stu procentach z powyższą opinią
2014-01-07 13:42
64x64

Marta mama dwójki napisał:

Super miejsce ! Przyjazny personel, cudowna pani dyrektor. Nasze dzieci mogą tu sie świetnie bawic, spędzać czas, uczyc się. Wszystko za darmo. Niech Bóg ma w opiece to miejsce. Na bezbrzeżnym oceanie obojętności, zakłamania, totalnego tumiwisizmu rządzących to miejsce jest cudem, który trzeba chronic oby służyło NASZYM DZIECIOM. Jak najdłużej. ps: wujek Janusz - fantastyczny !
2013-10-30 20:24

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 444

Szkoła Podstawowa nr 402

Dom Misyjny Ducha Świętego

Centrum Migranta Fu Shenfu

Świetlica Środowiskowa Dom Ojca Ignacego

Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich

Przedszkole nr 407 - Filia

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia