Żłobek Nr 38 "Miś Panda"

[3.87]    opinie: 23
Praga Północ
ul. Brechta 14a
03-473 Warszawa
tel. 22 468-10-18

aktualizacja:
20.08.2011
dodano: 20.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (4)
Żłobek znajduje się na Pradze-Północ, przy ul. Brechta 14a.

Do krainy Misia Pandy zapraszamy Maluchy od 1 roku życia do 3 lat. Mamy do dyspozycji 92 miejsca dla dzieci. W Żłobku znajdują się cztery grupy wiekowe.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:30.

Serdecznie zapraszamy!Wasze komentarze

64x64

Rodzic napisał:

Mieszane odczucia. Z roku na rok poziom zaangażowania i wyszkolenia "opiekunek" w Żłobku spada. Część kadry nie ma pojęcia jak należy rozmawiać z dzieckiem lekko opóźnionym w rozwoju lub takim które nie potrafi samo korzystać z muszli klozetowej lub nosi pieluchę, już nie wspominając o dzieciach z alergią lub innymi problemami zdrowotnymi. Kupa w pieluszce potrafi być problemem tak jak i odparzenia. Kuchnia dla zdrowych ok, dla alergików już nie. Dziecko po posiłku teoretycznie bez alergenów potrafi być apatyczne z objawami kataru, wysypki lub duszności. W tej samej kuchni przygotowuje się posiłek dla zdrowych i alergików, lol. Zabawa z dziećmi jest OK, są zadowolone i uśmiechnięte, zabawy, teatrzyk, malowanki, wyklejki - świetna sprawa. Od 2019 obserwuję co się tam dzieje i z każdym rokiem jest gorzej. Dodatkowo Covid pokazał prawdziwe oblicze opiekunek. Nie zawsze dobre- strach, uszczypliwości, zmęczenie pracą etc. Katar 1 dniowy i telefon że dziecko trzeba zabrać do domu. Wszystko zależy od tego w której grupie jest dziecko - czy jest na dole czy na piętrze. Jak masz Dziecko Zdrowe - Polecam. Dla lekko chorego, na diecie, z problemami rozwojowymi lub alergika - Odradzam.
2021-03-12 08:40
64x64

Patrycja napisał:

Żłobek genialny. Nie wiem jak rekrutują Panie, ale są tak cudowne, ciepłe, zaangażowane że serce rośnie. Synek uwielbiał żłobek, opowiadał sam z siebie mimochodem same dobre rzeczy o Paniach i to było tak spójne z moimi spostrzeżeniami. Mają nowoczesne piece parowe (kiedyś przemiła Pani kucharka ze mną rozmawiała i opowiadała że cieszy sie z takiego wyposażenia ze większość rzeczy na parze). Jedzenie zdrowe, urozmaicone, no świetnie ale znów...jeszcze świetniejsze chyba Panie- ciocie, które podkarmiają dzieci z własnej inicjatywy. Synek czesto opowiadał z którą ciocią co jadł :) Teatrzyki, różne występy dzieciaków fajnie przygotowane z byle okazji - a tu jakieś artystyczne COŚ. Jestem tak zadowolona mamą, że żal że to juz dobiegło końca. Gorąco polecam!
2019-07-27 00:14
64x64

mama Pauina napisał:

a jaka cena za miesiac/??
2014-12-08 22:31
64x64

mama Gabi napisał:

Bardzo dobry żłobek, moje dziecko z wielką chęcią i radością chce do niego chodzić, rodzinna atmosfera, panie opiekunki super, pyszne jedzenie, piękne sale ogólnie mówiąc BARDZO POLECAM.
2013-05-16 17:15

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica

Mini Żłobek nr 12

Dzielnia Saska Kępa

Przychodnia Vita Med POZ NFZ

Wypożyczalnia Zbiorów Obcojęzycznych


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia