Żłobek Nr 38 "Miś Panda"

[3.96]    opinie: 25
Praga Północ
ul. Brechta 14a
03-473 Warszawa
tel. 22 468-10-18

aktualizacja:
20.08.2011
dodano: 20.08.2011
Oceń:  
Opis
Zdjęcia
Opinie (4)
Żłobek znajduje się na Pradze-Północ, przy ul. Brechta 14a.

Do krainy Misia Pandy zapraszamy Maluchy od 1 roku życia do 3 lat. Mamy do dyspozycji 92 miejsca dla dzieci. W Żłobku znajdują się cztery grupy wiekowe.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:30.

Serdecznie zapraszamy!Wasze komentarze

64x64

Rodzic napisał:

Mieszane odczucia. Z roku na rok poziom zaangażowania i wyszkolenia "opiekunek" w Żłobku spada. Część kadry nie ma pojęcia jak należy rozmawiać z dzieckiem lekko opóźnionym w rozwoju lub takim które nie potrafi samo korzystać z muszli klozetowej lub nosi pieluchę, już nie wspominając o dzieciach z alergią lub innymi problemami zdrowotnymi. Kupa w pieluszce potrafi być problemem tak jak i odparzenia. Kuchnia dla zdrowych ok, dla alergików już nie. Dziecko po posiłku teoretycznie bez alergenów potrafi być apatyczne z objawami kataru, wysypki lub duszności. W tej samej kuchni przygotowuje się posiłek dla zdrowych i alergików, lol. Zabawa z dziećmi jest OK, są zadowolone i uśmiechnięte, zabawy, teatrzyk, malowanki, wyklejki - świetna sprawa. Od 2019 obserwuję co się tam dzieje i z każdym rokiem jest gorzej. Dodatkowo Covid pokazał prawdziwe oblicze opiekunek. Nie zawsze dobre- strach, uszczypliwości, zmęczenie pracą etc. Katar 1 dniowy i telefon że dziecko trzeba zabrać do domu. Wszystko zależy od tego w której grupie jest dziecko - czy jest na dole czy na piętrze. Jak masz Dziecko Zdrowe - Polecam. Dla lekko chorego, na diecie, z problemami rozwojowymi lub alergika - Odradzam.
2021-03-12 08:40
64x64

Patrycja napisał:

Żłobek genialny. Nie wiem jak rekrutują Panie, ale są tak cudowne, ciepłe, zaangażowane że serce rośnie. Synek uwielbiał żłobek, opowiadał sam z siebie mimochodem same dobre rzeczy o Paniach i to było tak spójne z moimi spostrzeżeniami. Mają nowoczesne piece parowe (kiedyś przemiła Pani kucharka ze mną rozmawiała i opowiadała że cieszy sie z takiego wyposażenia ze większość rzeczy na parze). Jedzenie zdrowe, urozmaicone, no świetnie ale znów...jeszcze świetniejsze chyba Panie- ciocie, które podkarmiają dzieci z własnej inicjatywy. Synek czesto opowiadał z którą ciocią co jadł :) Teatrzyki, różne występy dzieciaków fajnie przygotowane z byle okazji - a tu jakieś artystyczne COŚ. Jestem tak zadowolona mamą, że żal że to juz dobiegło końca. Gorąco polecam!
2019-07-27 00:14
64x64

mama Pauina napisał:

a jaka cena za miesiac/??
2014-12-08 22:31
64x64

mama Gabi napisał:

Bardzo dobry żłobek, moje dziecko z wielką chęcią i radością chce do niego chodzić, rodzinna atmosfera, panie opiekunki super, pyszne jedzenie, piękne sale ogólnie mówiąc BARDZO POLECAM.
2013-05-16 17:15

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Ostatnio dodane firmy

Ostatnio dodane instytucje

Przedszkole Specjalne nr 438

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Fundacja Nadzieja Imigranta

Poczta Polska

Przedszkole nr 295 - Filia

Stacja Praga

Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej

Przedszkole Publiczne Edulica


wstecz

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia