Misterium Męki Pańskiej w Warszawie

Misterium Pasyjne odbędzie się w sobotę 16 kwietnia o godz. 20 na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu. Inscenizację poprzedzi Msza Święta o godz. 17.30 w pobliskiej parafii św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Rzymowskiego.

Misterium Pasyjne to największe widowisko pasyjne na świecie, które od 11 lat w Poznaniu, w absolutnej ciszy, oglądało co roku blisko 100 tys. osób. Tegoroczne wpisuje się nie tylko w przygotowania do Wielkanocy, ale też w ogólnopolskie przygotowania do beatyfikacji Jana Pawła II. Z misterium, zanim zobaczymy je w plenerze, można zapoznać się na DVD, dostępnym w salonach Empiku w całej Polsce.

Autobusy przywożące uczestników misterium będą mogły parkować na terenie Wyścigów Konnych (wjazd od ul. Puławskiej 266) po wcześniejszym zgłoszeniu u organizatorów.

Przewozy Regionalne oferują promocję — podróżując w obie strony płaci się tylko za dojazd do Warszawy. Pasażer, który kupi bilet na przejazd 16 kwietnia pociągiem interregio lub regioekspres spółki Przewozy Regionalne w jedną stronę według taryfy normalnej lub z ulgą ustawową (w tym posiadacze regiokart), po przyjeździe na misterium  uzyska  na  tym  bilecie stempel organizatora przy wyjściu z toru treningowego Wyścigów. Na podstawie ostemplowanego biletu może podróżować ze stacji, do której wykupił bilet, jednak nie później niż do godz. 14 następnego dnia.

Uwaga: Trwa nabór statystów do tłumu towarzyszącemu Jezusowi od wejścia do Jerozolimy po ukrzyżowanie. Można zgłaszać się na adres: obsada@misterium.eu. Szczegóły: tel. 519 311 013, e-mail: info@misterium.eu, www.misterium.euDodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia