Noworoczne postanowienia - gdzie szukać partnera do sportu?

Dodano: 31.01.2023, modyfikacja: 31.01.2023
Koniec starego i początek nowego roku to tradycyjnie czas na snucie planów na kolejne 12 miesięcy i ustalanie noworocznych postanowień. Te ostatnie często dotyczą aktywności fizycznej, a styczeń przez wiele osób postrzegany jest jako idealny moment na wprowadzenie zmian, nie wyłączając z tego rewolucji dotyczących dotychczasowych nawyków. Taka cezura jest pomocna szczególnie dla osób, które mają słomiany zapał i potrzebują konkretnego bodźca do tego, by naprawdę się zmotywować do sportu. Mimo to często zdarza się, że początkowy entuzjazm opada już wraz z nadejściem 2 stycznia, gdy w obliczu innych obowiązków wizja siebie uprawiającego regularnie sport zaczyna znacząco się oddalać. W konsekwencji o postanowieniu znów przypominamy sobie zwykle pod koniec roku, ze smutkiem odkrywając, że kolejny rok nie przybliżył nas do obranego celu. Co zrobić, aby noworoczne sportowe postanowienia tym razem naprawdę doszły do skutku? Rozwiązaniem może okazać się partner do sportu! Sprawdź, gdzie szukać towarzysza do wspólnych aktywności!


Brakuje Ci motywacji? Znajdź partnera do wspólnych aktywności!

Jak wspomniano, początek nowego roku sprzyja działaniu i wdrażaniu dobrych zmian w dotychczasowym życiu. Rozpoczęcie przygody ze sportem to z pewnością doskonały sposób na to, by w nowy rok wejść z przytupem i ogromem pozytywnej energii. Co więcej, aktywność fizyczna wkrótce może stać się nowym, angażującym hobby. Do tego jednak potrzebna jest motywacja i chęć wytrwania w treningach, które początkowo mogą przychodzić z nieco większym trudem. Każdy, kto miał dłuższą przerwę w sporcie, z pewnością doskonale wie, że powrót na właściwe tory nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się z pozoru wydawać.

Jak wobec tego sprawić, aby misja ta zakończyła się powodzeniem? To proste – znajdź partnera do sportu, który będzie towarzyszył Ci w tej nowej, sportowej przygodzie!

Partner do sportu - dlaczego warto go mieć?

Trenując w większym gronie, można wzajemnie się motywować i wspólnie osiągać coraz lepsze wyniki. Niezależnie od tego, czy Twoje noworoczne postanowienie dotyczy jazdy na rowerze, pływania, biegania czy może treningów na siłowni – w każdym przypadku towarzystwo osoby o podobnych zainteresowaniach może okazać się kluczem do Twojego przyszłego sukcesu.

Znalezienie partnera do wspólnej aktywności fizycznej stanowi świetne rozwiązanie szczególnie w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, np. chcąc wytrwać w swoim noworocznym postanowieniu o większej ilości zdrowego ruchu na co dzień. Takie osoby nie mają jeszcze wypracowanej własnej rutyny treningowej, w związku z czym ich motywacja do podejmowania aktywności może być na nieco niższym poziomie. Wówczas towarzystwo partnera do sportu może okazać się istotnym motywatorem do odbycia zaplanowanego treningu, zwłaszcza gdy termin wspólnej aktywności został już ustalony, a druga osoba liczy na ich obecność.

Szukasz partnera do sportu w Twojej okolicy? Zrób to z aplikacją JOITIN!

Spisałeś już swoje noworoczne postanowienia, jesteś zmobilizowany do rozpoczęcia regularnej aktywności fizycznej, którą chcesz dzielić z innymi amatorami sportu o podobnych pasjach, ale raptem okazuje się, że znalezienie partnera do wspólnego wysiłku również nie jest łatwym zadaniem? Być może przyczyna tkwi w permanentnym braku czasu ze strony Twoich znajomych, co utrudnia uzgodnienie pasujących wszystkim terminów wspólnych treningów. Niewykluczone również, że wśród grupy bliskich Ci osób zwyczajnie nie ma pasjonatów wybranego przez Ciebie sportu ani osób chętnych na nowe, sportowe doświadczenia. Wydaje Ci się więc, że nie pozostaje Ci nic innego, jak porzucić powzięte postanowienie, bo nie wiesz, gdzie szukać partnera do sportu? Nic podobnego! Z aplikacją JOITIN szybko znajdziesz towarzyszy o podobnych zainteresowaniach do wspólnych treningów!

Jak znaleźć partnera do sportu z aplikacją do spotkań JOITIN i z dumą wytrwać w noworocznym postanowieniu? To proste – pobierz aplikację i utwórz konto, wybierając interesujące Cię kategorie zainteresowań, aby móc szybko i skutecznie odkrywać osoby o podobnych pasjach z Twojej okolicy. Dzięki JOITIN w kilku prostych krokach dodasz własne wydarzenie o Twoim treningu, jak i dołączysz do już organizowanego w pobliżu wydarzenia.

Pobierz aplikację w Google Play oraz App Store, poznawaj nowych ludzi o podobnych pasjach i skutecznie realizuj swoje cele, dobrze się przy tym bawiąc!

IP


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia