Plac Hallera: Park linowy nową atrakcją na placu zabaw

02.12.2023
- Ostatnim elementem placu zabaw na Placu Hallera jest park linowy! Zarówno plac zabaw, który cieszy młodszych mieszkańców już od roku, jak i ten świeżo ukończony park linowy, to efekt projektu, który razem z Anną Wittenberg złożyliśmy do budżetu obywatelskiego. Na realizację przyszło długo czekać, ale przyznacie, że było warto - poinformował radny Grzegorz Walkiewicz.


fot. Grzegorz Walkiewicz

Rozbudowany plac zabaw na Placu Hallera

- Oprócz kilku powstających linariów zrekultywowana zostanie zieleń na terenie przy nowych atrakcjach. To kolejny etap rozbudowy placu zabaw w miejscu, które tak często odwiedzane jest przez najmłodszych mieszkańców Dzielnicy - mówi Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Północ Dariusz Kacprzak.

Wybrany głosami mieszkańców

Rozbudowana placu zabaw to efekt zgłoszonego i wybranego głosami mieszkańców projektu w ramach Budżetu obywatelskiego w Dzielnicy Praga-Północ, który zakładał remont i rozbudowę istniejącego już placu zabaw. Potem pojawił się pomysł, aby zrealizować inwestycję w znacznie większym zakresie tak, aby był on zbieżny z projektem planowanego na Pl. Hallera Centrum Lokalnego.

Więcej na ten temat


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

romuald napisał:

kiedy otwarcie? dzieci czekają, a zima w niektóre dni opuszcza i mogłyby już korzystać.
2024-01-15 12:02
64x64

greg napisał:

badziewnie to wygląda
2023-12-04 12:28

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia