Majowe przyjemności w Promenadzie! Odwiedź centrum i skorzystaj z wyjątkowych atrakcji

09.05.2024 | Autor: Informacja prasowa
Maj w Promenadzie zapowiada się intensywnie! Warszawskie centrum handlowe przygotowało dla odwiedzających mnóstwo atrakcji. Już od 6 maja marka Kiehl’s zaprasza do niezwykłego pop-upu rodem z nowojorskiego metra, a w każdy piątek i sobotę maja klienci mają szansę na zdobycie vouchera do Parku Rozrywki Majaland!

Następna stacja – Kiehl’s!

Po raz pierwszy w Polsce, Kiehl’s zaprasza do nowojorskiego metra! Od 6 do 18 maja zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego Pop-Up’u marki Kiehl’s, który przeniesie cię prosto do miasta, które nigdy nie śpi.
Na miejscu czekać będą atrakcje, takie jak bezpłatne badania skóry, pomoc w doborze pielęgnacyjnej rutyny, indywidualnie dopasowanej do potrzeb skóry, SkinQuiz z nagrodami, a także bezpłatne próbki kosmetyków i specjalne oferty na produkty Kiehl’s.

Kiehl’s należy do grona najpopularniejszych marek na świecie.  Historia marki rozpoczęła się ponad 170 lat temu na rogu 13th Street oraz Third Avenue w Nowym Jorku. Powstała jako apteka, z czasem zmieniła się w brand oferujący niezwykle skuteczne produkty do pielęgnacji. Przez lata doskonalono ich formuły, a także wprowadzano kolejne linie. Brand charakteryzuje wyważone poczucie estetyki i minimalistyczne opakowania, które w niewielkim stopniu zmieniły się przez lata. Kosmetyki podbiły serca wielu osób, w tym Andy’ego Warhola, a dziś mają status kultowych.


Weekendy z Majaland!

W każdy piątek i sobotę (10-11, 17-18, 24-25 maja) klienci centrum będą mieć szansę by zdobyć voucher do Parku Rozrywki Majaland na zakup 2 biletów w cenie 1! W dniach od 10 do 25 maja każda osoba, która zrobi zakupy w Promenadzie za minimum 200 zł, udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach może odebrać swoją nagrodę! Ten specjalny bilet jest ważny w połączeniu z co najmniej jednym, innym, płatnym biletem normalnym zakupionym w kasie parku Majaland Warszawa. Voucher ważny jest do 30.06.2024 r.
Nagrodę można odebrać w Punkcie obsługi akcji w godzinach 12:00 – 20:00 zlokalizowanym na poziomie 0 między lokalami ZARA i Massimo Dutti.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia