Nowe inwestycje TBS Praga Południe na Gocławku

24.10.2012
Na Gocławku przy ulicy Beskidzkiej 26/28 na Pradze Południe rozpoczęła się nowa inwestycja budowlana realizowana przez TBS Praga Południe.

Na niezabudowanym terenie pomiędzy ulicami Beskidzką a Liwiecką powstaną dwa niewielkie budynki mieszkalne z usługami i garażami podziemnymi. Ilość mieszkań będzie dokładnie taka sama jak w realizowanej od lipca br. bliźniaczej inwestycji na pobliskiej ulicy Wiarusów 24,26,28.

Obie inwestycje zostaną zrealizowane "pod klucz" i będą wyposażone we wszystkie instalacje ogólnego przeznaczenia.

Zarządzeniem nr 3898/2009 m. st. Warszawy z dnia 27 listopada 2009 roku teren, na którym staną wszystkie budynki został oddany w użytkowanie wieczyste na rzecz TBS Praga Południe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ukryta inwestycja?

Trudno uznać to za normę ale gdy w lipcu nasza redakcja usiłowała zdobyć bezpośrednio w siedzibie inwestora na ulicy Mińskiej 52/54 wizualizację budynków przy Wiarusów po kilku odesłaniach od pokoju do pokoju ostatecznie zostaliśmy odprawieni z kwitkiem. Może to dziwić szczególnie, iż od widocznej wizualizacji przyszłej inwestycji zaczyna się obecnie większość nowych inwestycji budowlanych.

Zupełnym zaskoczeniem natomiast jest fakt, iż strona internetowa TBS Praga Południe nie wspomina ani słowem o trwających dwóch budowach, ani o zrealizowanym niedawno budynku przy ulicy Rybnej 7 na Kamionku. Próżno również szukać na tej stronie inwestora wzmianki o udzielonym zamówieniu na prace budowlane, a żółta tablica informacyjna, którą widzimy na każdej budowie jest na ulicy Wiarusów zaledwie po kilku miesiącach zupełnie nieczytelna...


TJ

Więcej na ten temat


Firmy i Instytucje


Galeria


Ulica BeskidzkaUlica WiarusówWasze komentarze

64x64

Wanda Pradzioch napisał:

Trzeba przyznać, że dziwne są te TBS-y może warto się tej inwestycji wnikliwiej przyjrzeć. Być może, że gniazda szykują sobie włodarze, zaraz wybory samorządowe więc działają. Jeżeli coś jest tajemnicze, to raczej podejrzane.
2013-11-21 18:54
64x64

tbesiak napisał:

Zainteresowanym TBS-ami polecam http://tbs24.pl
2012-10-25 17:41
64x64

Ewa napisał:

Co do tej budowy mieszkan TBS,to na róznych portalach o sprzedaży mieszkań widnieją,że tam są SPRZEDAWANE te mieszkania,więc czy to na pewno TBS?ale chyba dla włodarzy miasta.Widzę,oglądam tą budowę i śmię twierdzić,że to jakiś kolejny totalny przekręt w budownictwie mieszkaniowym
2012-10-25 10:03

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia