Radio Praga rozpoczyna nadawanie

28.02.2014
Muzyka, animacja społeczności lokalnej oraz przede wszystkim Praga Północ i jej mieszkańcy będą punktem wyjścia dla rozpoczynającego nadawanie już 1 marca o godzinie 12.00 internetowego Radia Praga.

Radio Praga - fot. www.facebook.com/praskieradioPraskie radio zaprasza!

Jarek i Adam z organizacji Serduszko dla Dzieci odpowiedzialni za powstanie radia podkreślają, że Praga jest punktem wyjścia, określa perspektywę, ale nie zamyka horyzontu. Będziemy przyglądać się Warszawie, Polsce, światu.

"Nie chodzi o podbicie rynku czy pozyskanie reklamodawców, ale o interesującą zawartość i dobrą zabawę" - mówili podczas zeszłorocznego spotkania dotyczącego zasad jego funkcjonowania.

Radio od "środka" z profesjonalnym sprzętem w stałej siedzibie na parterze kamienicy Szwedzkiej 6 tworzą społecznicy, pasjonaci, ludzie, którym wciąż zależy na sobie, na innych, na świecie. Ci, którym nie jest wszystko jedno i wzrok mają na tyle ostry, że sięga dalej niż czubek własnego nosa.

"Jesteśmy radiem lokalnym, które Pradze chce się przyglądać, chce jej słuchać i dawać jej głos. Tak, Ty też możesz do nas przyjść: z pomysłem na audycję, imprezę plenerową, akcję społeczną - bo nasze radio to nie tylko ramówka, ale punkt wyjścia do działania, integracji, animacji społeczności lokalnej. Jesteśmy na Pradze, jesteśmy lokalni, ale nie hermetyczni" - czytamy na profilu rozgłośni.

Szczegóły dotyczące radia i jego ramówki dostępne pod linkami:
http://radiopraga.pl/ (w przygotowaniu)
https://www.facebook.com/praskieradio


TJ

Więcej na ten tematDodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia