"Kochajcie się mamo i tato". Ogromny baner zawisł przy Grochowskiej

01.02.2021
Wspólnota trudnych małżeństw "SYCHAR" zawiesiła na jednej z kamienic przy Grochowskiej duży baner z przesłaniem "Kochajcie się mamo i tato". Wspólnota na terenie warszawskiej Pragi gromadzi się przy kościołach na ulicy Skaryszewskiej 12 i Wileńskiej 69.

Baner Kochajcie się mamo i tato

Każde małżeństwo sakramentalne jest do uratowania

- Każde trudne sakramentalne małżeństwo (także po rozwodzie) jest do uratowania we współpracy z Bogiem. Pan Jezus jest pierwszym świadkiem i obrońcą małżeństwa. Jest ono święte i nierozerwalne - możemy przeczytać na profilu społecznościowych wspólnoty.
TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

pg napisał:

Ludzie puknijcie się w głowę. Apel o miłość dla Mamy i Taty wkurza was tylko dlatego , że jest to apel organizacji katolickiej????
2021-03-10 16:20
64x64

JS napisał:

Mogą się kochać a nawet powinni miłością agape
2021-03-05 12:32
64x64

Janko napisał:

Trochę sobie strzelili w kolano... bo przecież Sycharowcy jasno wyznają iż Sakrament jest ważniejszy niż dzieci w innym związku (patrz nauki ks. Marka Dziewieckiego)...więc jak to jest teraz, kto powie temu "chłopcu z plakatu", że jego mama i tata nie może się kochać, bo są "niesakramentalni"? I postawi taką gwiazdkę pod plakatem *dotyczy tylko mamy i taty w związku sakramentalnym?
2021-03-04 13:57

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia