Nie ma złej pogody na rower. Ruszył siódmy sezon Veturilo

03.03.2018
Od dziś w całej Warszawie działa 366 stacji Warszawskiego Roweru Publicznego. W tym sezonie na użytkowników czeka ponad 5200 rowerów. Przy Chodkowskiej, Wersalskiej i na rogu Filomatów i Ostrobramskiej na Pradze Południe ustawiono nowe stacje.
Sprawdź konto

Przy skorzystaniem w rowerku warto zalogować się na swoim koncie użytkownika i sprawdzić jego stan. Minimum 10 zł to kwota niezbędna do tego, żeby konto było aktywne, czyli umożliwiało wynajmowanie rowerów. Jeżeli kwota jest niższa, niezbędne do dalszej jazdy jest doładowanie przed kolejnym wypożyczeniem.

Podaj PESEL

Ze względów bezpieczeństwa, od początku sezonu 2017 nowi rowerzyści będą zobowiązani do podania numeru PESEL podczas rejestracji w Veturilo, natomiast dotychczasowi użytkownicy – do uzupełnienia tej informacji po zalogowaniu na koncie. Osoby, które wcześniej korzystały z Veturilo, dokonają pierwszego wypożyczenia w sezonie bez PESEL-u, jednak później będą miały 24 godziny na uzupełnienie danych. Po tym czasie konto zostanie zablokowane, aż do momentu podania numeru PESEL. W tym roku na użytkowników będą czekać liczne promocje, nowości i wydarzenia. Żeby pozostawać na bieżąco z informacjami na temat Warszawskiego Roweru Publicznego, wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zalogowaniu na swoim koncie. To umożliwi operatorowi wysyłanie wiadomości.

50 nowych stacji na warszawskiej Pradze

W tym roku Veturilo powiększyło się głównie na Pradze Północ oraz Południe, w Śródmieściu, na Woli oraz na Ochocie – tam powstało najwięcej nowych stacji. Pierwsze stacje pojawiły się m.in. na Gocławku czy Michałowie. Oto pełna lista nowych stacji na terenie warszawskiej Pragi:


IP/TJ

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia