Rusza program edukacji przyszłości dla dzieci i młodzieży Webscy.edu.pl – zajęcia na Grochowskiej 306/308

Dodano: 01.01.2000, modyfikacja: 01.10.2018
6 października przy ul. Grochowskiej 306/308 (siedziba Starberry) ruszają warsztaty umiejętności przyszłości dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18. Organizatorem zajęć jest centrum edukacji przyszłości Webscy.edu.pl.


Misją programu Webscy jest przygotowanie uczniów do życia zawodowego w zmieniającym się świecie, w którym pojawią się zupełnie nowe, nieznane dziś zawody. Rynek pracy, na którym normalnym zjawiskiem będzie automatyzacja zadań i procesów, będzie wymagał nowych specjalistów, z innym zestawem umiejętności. Dzieci, które wejdą na rynek pracy po 2030 roku będą potrzebowały zestawu konkretnych umiejętności przyszłości, niezależnie od tego, jak zawód wybiorą. Już dziś potrzebują uczyć się skutecznego komunikowania się i współpracy w zespole, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, twórczego myślenia, kreatywności i przedsiębiorczości.

Warsztaty będą odbywać się w wybrane dni tygodnia oraz w wybrane soboty w Startberry, przy ul. Grochowskiej 306/308 – miejscu działania kreatywnych firm z obszaru technologii. Zapewniamy atrakcyjną formę zajęć, wyłącznie praktyczne ćwiczenia oraz atmosferę do nauki inną niż w szkole. Wiemy, jak dzieci są dziś przeciążone nadmiarem materiału do nauki. Na zajęciach Webscy.edu.pl będziemy pracować z dziećmi tak, aby mogły nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale też spędzić dobrze czas po szkole. Zajęcia będą też okazją do poznania nowych osób i wiedzy, spoza programu szkolnego.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia na stronie www.webscy.edu.pl. Znajduje się tam aktualny harmonogram zajęć na październik.

IP


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia