Przed nami Święto Ulicy Ząbkowskiej. Będzie Masters, DeDe Negra oraz Grubson

Dodano: 06.09.2019, modyfikacja: 06.09.2019
W sobotę 7 września 2019 roku zapraszamy na "Noc Pragi i Święto ulicy Ząbkowskiej". Jest to wydarzenie, które nieprzerwanie towarzyszy mieszkańcom od 2004 r. i na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny dzielnicy. Startujemy w sobotę o 16:00 i bawimy się do późnych godzin wieczornych.
„Noc Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej 2019”

Główną imprezę otworzy koncert Zespół Masters (16.00), który mamy nadzieję rozgrzeje atmosferę na Ząbkowskiej. Później kolejno na scenie pojawią się DeDe Negra (17.00), Poparzeni Kawą Trzy (18.15), BARANOVSKi, (19.30), a o 21:00 występ gwiazdy wieczoru, czyli Grubson.

Nie zabraknie także tak bardzo lubianych konkursów dla mieszkańców. Jedno jest pewne, na skrzyżowaniu ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej nikt nie będzie się nudził.

W tym roku poza główną sceną zapraszamy także na Bazar Różyckiego. Po raz drugi swoją odsłonę będzie miał konkurs talentów Say It Loud. Jest to wydarzenie, które ma się stać platformą porozumienia międzypokoleniowego, miejscem w którym niszowi, ale i budujący już swoją popularność młodzi twórcy będą mieli nie tylko szansę odkryć swoją pasję ale i wystąpić i opowiedzieć co im w duszy gra.

Startujemy o godzinie 14. W programie: warsztaty, konkurs talentów, strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele wiele innych.

Szykuje się naprawdę gorący wieczór.


IP

Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia