Chłopiec zamknięty na terenie szkoły

Akcja ma Kowelskiej, fot. Straż Miejska
Akcja na Kowelskiej, fot. Straż Miejska
11- letni chłopiec został zamknięty na terenie szkoły przy Kowelskiej na Pradze Północ. Zmarzniętego i wystraszonego chłopca uwolnili strażacy.

Przed godziną 18 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, patrolujący ulicę Kowelską, zauważyli na terenie przylegającym do LXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego trzęsącego się z zimna chłopca. Zdenerwowane dziecko próbowało wydostać się z terenu szkoły, ale wszystkie wejścia były zamknięte. Chłopiec wyjaśnił, że nikogo nie informował o tym, że wchodzi na teren placówki a ostatni pracownik szkoły wychodząc z pracy pozamykał solidnie wejścia, nikogo nie szukając.

Strażnicy wezwali na pomoc straż pożarną. Jednocześnie poproszono matkę dziecka, by przyjechała odebrać syna. Po przecięciu przez strażaków jednej z kłódek, chłopiec został uwolniony.

Ponieważ był zmarznięty, na mamę poczekał w ogrzanym radiowozie. Pół godziny później wrócił do domu. Tę czwartkową przygodę będzie pewnie długo pamiętał.

Straż Miejska/Julo

Więcej informacji


Obiekty


Firmy i Instytucje

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia