Zagubionym psem biegającym przy peronach Dworca Wschodniego zaopiekowali się strażnicy miejscy

Sympatyczny kudłaty piesek bezradnie kręcił się po torowisku w pobliżu jednego z peronów Dworca Wschodniego. Psa zauważyła i schwytała oczekująca na pociąg pasażerka. Zagubionym czworonogiem zaopiekowali się strażnicy miejscy.
fot. Straż Miejska Warszawa

O psie, który chciał jeździć koleją

Funkcjonariusze z Oddziału Specjalistycznego, którzy 8 marca przed godziną 15 patrolowali otoczenie Dworca Wschodniego, otrzymali zgłoszenie o psie biegającym po torach. Patrol natychmiast udał się na dworzec. W pewnej chwili funkcjonariusze dostrzegli pieska na rękach zbliżającej się do nich kobiety. Pasażerka wyjaśniła, że czekając na pociąg zauważyła biegającego po torach kundelka, którego udało się jej zwabić i wziąć na ręce.Piesek był w dobrej kondycji, ale bardzo się denerwował. Dla bezpieczeństwa, zestresowany czworonóg trafił na chwilę do przedziału przewozowego radiowozu. Na miejsce został wezwany Ekopatrol, a strażnicy wraz z patrolem SOK skontrolowali dworzec w poszukiwaniu właściciela zguby. Niestety „pan” się nie znalazł. Piesek nie miał też chipa, w związku z czym Ekopatrol przetransportował zgubę do Schroniska Na Paluchu.

Więcej na ten temat


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia