Spacer: Praskie pary i romanse - przedwalentynkowy spacer w niepechowego trzynastego

07.02.2024 | Autor: Tomasz Jarosz, źródło: Praska Ferajna
Gdzie brali śluby Gałczyński, Jeremi Przybora i Stefan Witas, gdzie Jeremi Przybora w sekrecie przed żoną mieszkał z Agnieszką Osiecką, czemu Irena Sendler swojemu przyszłemu mężowi nie pozwalała wychodzić na ulicę, jak synowiec żyje z macochą.

Praska Ferajna

Czemu warto poderwać żołnierkę z Batalionu im. Emilii Plater, kogo zmuszono do ślubu we własnej jadalni i jak dowiedziono, że ciało zanurzone w zazdrości przybiera na wadze, a także jak przez tę zazdrość można zostać oficerem, gdzie suszą się pieluchy na prawosławnej plebanii, czego nie wolno było oglądać przedwojennym gimnazjalistkom, czym warunkowali ślub zaprzysięgli starzy kawalerowie oraz jak zachować się z klasą, gdy żona przechodzi na emeryturę.

Jeśli na spacer przyjdzie na spacer para, dowie się nieco, czego w związku unikać, a jeśli przyjdzie ktoś sam (także singielka lub singiel), będzie mieć temat do rozmowy następnego dnia podczas walentynkowej randki.

Kto? Oprowadza Jarek Spacerolog Praski www.fb.com/spacerolog
Gdzie? pl. Hallera 10 (róg ul. Dąbrowszczaków)
Kiedy? Wtorek, 13 lutego, godz. 17:45
Ile czasu? Wycieczka potrwa nieco ponad 2 godziny.
Dokąd? Zakończenie w Koneserze, pobliżu rogu Ząbkowskiej i Markowskiej

SPACER NIE JEST BILETOWANY, ALE BARDZO MILE WIDZIANY SUTY POURBOIRE


Więcej na ten temat


Obiekty

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia