Marcin Daniec gwiazdą Święta Placu Hallera 2022

Dodano: 09.09.2022, modyfikacja: 09.09.2022
- Jak co roku we wrześniu, tak i w tym roku, zapraszamy na Święto Placu Hallera, które odbędzie się 10 września. To jedno z większych wydarzeń na Pradze II. Zapewniamy świetną muzykę, pełną warszawskiego klimatu i humoru, wiele atrakcji dla najmłodszych oraz dużą dawkę śmiechu - zachęca Urząd Dzielnicy Praga Północ.Święto Placu Hallera rozpoczniemy o godzinie 14:00 od interaktywnego spektaklu z lalkami dla dzieci. Przedstawienie pełne humoru i muzyki na pewno spodoba się najmłodszym.

Czessband & Cała Praga Śpiewa
To wyjątkowa kapela nierozerwalnie związana z praskim klimatem i miejskim folklorem. Zespół stworzy niepowtarzalną atmosferę w samym sercu Pragi. To występ, którego nie można przegapić będąc na Święcie Placu Hallera.

Tacy Sami – Lady Pank Show
To gratka dla wielbicieli rocka. Zespół wykonuje utwory jednego z najpopularniejszych polskich zespołów Lady Pank, który powstał w latach 80.

Marcin Daniec
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Hit Boyz
Zespół to muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy koncert to miks niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy.

Potańcówka – silent disco
Kulminacyjnym momentem wieczoru będzie łącząca pokolenia sąsiedzka potańcówka. Do wspólnej zabawy zapraszamy mieszkańców w każdym wieku. Wystarczy wygodne obuwie i dobry humor. Tym razem będzie to potańcówka w nieco innej odsłonie silent disco.

Czekamy na Was 10 września od godz. 14.00.
TJ/UD

Więcej na ten temat

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia