Ulica Grenadierów dwukierunkowa?

Dodano: 06.02.2023, modyfikacja: 06.02.2023
Pod koniec zeszłego roku na czas prowadzonych przez MPWiK prac na ulicy Międzyborskiej został na ulicy Grenadierów od ul. Stanisława Augusta do al. Waszyngtona wprowadzony ruch dwukierunkowy. - To rozwiązanie powinno zostać wprowadzone na stałe. Wskazywali mieszkańcy. A gdyby ul. Grenadierów była dwukierunkowa na również na odcinku od al. Waszyngtona do Cyraneczki? Otwieramy dyskusję w tej sprawie. Proszę o opinie - pisze na swoim profilu Karol Kowalczyk Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Południe.Na głosy mieszkańców Władze Dzielnicy czekają również w sprawie przeniesienia przystanku autobusowego linii 135 i 311 Szpital Grochowski 02 z ul. Cyraneczki na ul. Grenadierów.


KK/TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Obserwator napisał:

Obecny układ drogowy i usytuowanie przystanku są optymalne. Mam przeczucie, że proponowane przez wiceburmistrza zmiany mają "zrobić dobrze" siedleckiemu develeperowi budującemu hotel na ul. Grenadierów.
2023-02-06 21:51

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia