Już niedługo na Pradze będzie Bosko!

19.04.2023
22 kwietnia o godzinie 11:00 odbędzie się Wielkie Otwarcie BOSKO - Lodów Produkcji Własnej na Pradze Południe. W dniu otwarcia na Gości czekać będzie promocja, dzięki której lody kupią za 1 zł! Warszawiacy mieli już okazję poznać Lody BOSKO za sprawą punktów na Ursynowie i na ul. Odkrytej. Już niedługo do BOSKICH miejsc w Warszawie dołączy również lokal na ul. Podskarbińska 21 na Kamionku.LODY BOSKO ZA ZŁOTÓWKĘ

Co odróżnia BOSKO od innych lodów? Przede wszystkim porcje które mają aż 120 gramów. Trzeba wspomnieć również o ponad 300 dostępnych smakach w ofercie. Każdego dnia trafić można na inne propozycje – czekolada, wanilia albo śmietanka dla fanów klasyki, kultowe batonikowe smaki dla miłośników słodkości, a może orzeźwiające sorbety? To nie wszystko. W BOSKO lody dla siebie znajdą również weganie i osoby, które szukają produktów bez cukru. Podczas Wielkiego Otwarcia lokalu BOSKO na Pradze, na Gości czeka wielka promocja – wszystkie lody kupić będzie można za złotówkę.


NIE TYLKO LODY

BOSKO to jednak nie tylko lody. Na Gości lokali czeka pyszna, starannie wyselekcjonowana kawa, również w wersjach mrożonych, wyjątkowe desery lodowe, MilkShake’i, które można zamówić na bazie wszystkich dostępnych w danym momencie smaków lodów, słynne już gofry i atrakcyjne menu sezonowe – latem między innymi orzeźwiająca lemoniada w wersji klasycznej i bez cukru.

LODY BOSKO W POLSCE


Historia sieci rozpoczęła się w 2015 roku w Lublinie. Rzemieślnicze lody w krótkim czasie podbiły serca mieszkańców, czego najlepszym dowodem są ogromne kolejki, które już na stałe wpisały się w letni krajobraz miasta. Dziś Lodów BOSKO można spróbować już w 21 punktach, mieszczących się w 14 miastach w całym kraju.
IP

Więcej informacji


Obiekty


Firmy

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia