Kolejny etap frezowania na Grochowskiej. Weekendowe utrudnienia

12.04.2024 | Autor: Tomasz Jarosz, źródło: Infoulice Warszawa
Dziś wieczorem drogowcy wracają na ulicę Grochowską. Od piątku, 12 kwietnia, do poniedziałku, 15 kwietnia naprawią prawy pas w stronę ulicy Marsa, pomiędzy ulicami Komorską a Podolską na Pradze Południe.
W ubiegłym roku drogowcy pracowali na prawym pasie ulicy Grochowskiej w stronę Marsa, pomiędzy rondem Wiatraczna a ulicą Jubilerską. Pogoda jednak nie pozwoliła na wykonanie wszystkich robót. W ramach pierwszych wiosennych prac dokończą remont.

Od piątku, 12 kwietnia, od godziny 22:00 do poniedziałku, 15 kwietnia, do godziny 4:00 jezdnia Grochowskiej w stronę Marsa, pomiędzy Komorską a Podolską, będzie zwężona do jednego pasa. Ulica Tarnowiecka straci swoje połączenie z Grochowską. Podczas prac kierowcy dojadą tylko od strony Łukowskiej – od Pustelnickiej w obu kierunkach Skrzyżowania z pozostałymi ulicami na tym odcinku będą przejezdne.

Na całym odcinku będzie obowiązywał zakaz parkowania, także w zatokach, z informacją o możliwości odholowania pojazdu na koszt właściciela.

Więcej na ten temat


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia