Promenada Bike Challenge - rozpocznij wakacje sportową rywalizacją

03.07.2024 | Autor: Tomasz Jarosz, źródło: Artium Promenada
Przed centrum handlowym Promenada została ustawiona platforma rowerowa Bike Challenge, która zmotywuje małych i dużych do sportowej rywalizacji i zachęci do przetestowania swoich sił! To pierwsza taka instalacja w Polsce, która pokazuje, jak dużo czystej energii jesteśmy w stanie wytworzyć siłą naszych mięśni.

Jedyna otwarta strefa energorowerowa w Warszawie

Nowa strefa z platformą rowerową przed Promenadą przez całe lato będzie zachęcać do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności, miło spędzą tu czas i spotkają się z innymi entuzjastami jazdy na dwóch kółkach. Instalacja zlokalizowana jest przy wejściu do centrum od strony ul. Ostrobramskiej, w pobliżu sklepu H&M.

Promenada Bike Challenge to jedyna taka otwarta strefa przed centrum handlowym, w której cała rodzina będzie się świetnie bawić. Głównym jej punktem jest stacjonarna platforma z energorowerami czekająca na tych, którzy mają ducha współzawodnictwa. Drużyny siadają naprzeciwko siebie i kręcąc pedałami wytwarzają prąd zasilający lampki. Zadaniem zawodników jest rozpalenie jak największej liczby światełek, w jak najkrótszym czasie.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia