Straż Miejska w Warszawie szuka pracowników

17.02.2011
Warszawska Straż Miejska szuka nowych pracowników. Nowy nabór rozpocznie się już na dwa tygodnie.

Osoby zainteresowane pracą powinny posiadać do najmniej średnie wykształcenie, ale ci z wyższym mają większe szanse. Kandydat do pracy musi mieć również ukończone 21 lat i posiadać obywatelstwo polskie oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Kandydaci będą musieli również zaliczyć sprawdzian po względem psychicznym i fizycznym. I tak na sali gimnastycznej trzeba zrobić: brzuszki, pompki, przysiady, przewroty w przód i biegać.

Ci, którzy zaliczą te testy, zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną. Po przejściu wstępnej selekcji strażnik musi odbyć trzymiesięczne szkolenie. Na koniec czeka go egzamin.

Ci którzy pomyślnie przejdą proces rektutacji mogę liczyć na wynagrodzenie w wysokości około 1,9 tys. zł brutto.


KM/ZS


Wasze komentarze

64x64

Zandi napisał:

wredna robota; rzadko kto lubi tych "stróży porządku", którzy najczęściej czepiają się spokojnych obywateli; nie widziałem, żeby czepiali się grupy rozrabiających wyrostków czy popijających piwko; najchętniej pastwią się nad babcią parającą się drobnym handelkiem, żeby dorobić na leki; ale jak inaczej mogą "wyrobić" zadania premiowe?
2011-02-26 11:31
64x64

Strażnik Teksasu napisał:

Policjanci mają większe uprawnienia od Staży Miejskiej. Poza tym praca w policji jest o wiele ciekawsza, nie mówiąc już o prestiżu ale próbujcie na początek może być OK.
2011-02-17 10:14

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia