Zostań twarzą kampanii CH King Cross Praga

Dodano: 06.10.2011, modyfikacja: 06.10.2011
3 października ruszył konkurs Centrum Handlowego King Cross Praga w poszukiwaniu osób, które zostaną Twarzami Kampanii w 2012 roku.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Warszawy, osób które chcą zostać ambasadorami Centrum Handlowego w 2012 roku. Poszukiwane są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pomocą aplikacji konkursowej na fanpage CH King Cross Praga na Facebooku, od 3 do 23 października. Spośród wszystkich zgłoszonych osób Komisja Konkursowa dokona wyboru półfinalistów, których zaprosi na sesję fotograficzną. 26 listopada, podczas Finału Konkursu, komisja ogłosi zwycięzców, którzy zostaną Twarzami Kampanii Reklamowej CH King Cross Praga w 2012 roku. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają po 1000 zł na zakupy. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Kobieta, Mężczyzna i Dziecko.

Osoby, które wyślą zgłoszenie konkursowe będą miały szanse na wygranie również w dodatkowych kategoriach. Wszystkie zgłoszenia biorą udział w konkursie, w którym wybrana zostanie Twarz Internetu. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą aplikacji na Facebook od 24 października. Natomiast od 8 listopada klienci Centrum Handlowego będą mogli wybierać Twarz Publiczności sposób półfinalistów wybranych przez Komisję Konkursową. Zwycięzcy konkursów na Twarz Internetu i Twarz Publiczności otrzymają po 500 zł na zakupy.

Źródło: http://www.kingcrosspraga.pl


Więcej na ten temat


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia