Zapragnąć Pragi

02.02.2012
Z roku na rok zmienia się oblicze warszawskiej Pragi. Co rusz powstają tu modne kluby, przytulne kawiarenki czy nowoczesne galerie sztuki, które przyciągają zarówno mieszkańców Pragi jak i innych dzielnic. Na Pradze dzieje się coraz więcej. Dlatego warszawiacy coraz chętniej spędzają tutaj swój wolny czas, odkrywając nowe, urokliwe miejsca. To właśnie dla takich osób, miłośników Pragi, powstał projekt JAK PRAGNĘ PRAGI. Jego zadaniem jest dostarczenie informacji o ciekawych, niespotykanych i wartych odwiedzenia wydarzeniach na Pradze.

Projekt Jak pragnę Pragi ma na celu zmianę sposobu myślenia o Pradze oraz promowanie ciekawych, niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju i wartych zobaczenia miejsc na warszawskiej Pradze. Działania są prowadzone jednocześnie na stronie poświęconej akcji www.jakpragnepragi.pl oraz na Facebooku.

Na stronie internetowej akcji powstały zakładki, pod którymi kryją się ciekawe miejsca na Pradze. Lista lokalizacji stale się powiększa, dzięki uczestnikom, którzy przyłączają się do akcji. Wskazane przez internautów miejsca są umieszczane na specjalnej mapie znajdującej się na stronie internetowej i oznaczane pinezkami. Każdy może dodać dowolną liczbę miejsc, które poleca na Pradze. Dzięki temu powstaje mapa Pragi, pełna punktów, których nie można pominąć podczas wędrówki po dzielnicy.

Z kolei funpage na Facebooku to miejsce, gdzie pojawiają się informacje o ciekawych wydarzeniach na Pradze i wartych zobaczenia miejscach. Można tu również dyskutować o praskich sprawach. Fani mogą dodawać zdjęcia nieznanych zaułków i zakątków oraz rozmawiać o tym, czym żyje dzielnica.

Partnerami akcji Jak pragnę Pragi są m.in. Portal Twoja Praga, Dom Kultury Praga, NoveKino Praha, biuro przewodnickie totu.travel oraz Budimex Nieruchomości, który na Pradze, w pobliżu pijalni czekolady Wedla, w sąsiedztwie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i blisko innych, fajnych miejsc buduje Osiedle Gocławska.


Źródło www.jakpragnepragi.pl

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia