Trwa remont Alei Wedla

14.05.2012
Remont Alei WedlaNa Kamionku do końca maja 2012 roku będą prowadzone prace renowacyjne w Alei Wedla.

W wyniku rozstrzygniętego 8 maja 2012 roku przetargu malownicza Aleja Wedla biegnącą skarpą jeziorka Kamionkowskiego będzie wyremontowana na odcinku od ulicy Międzynarodowej do ulicy Zielenieckiej.

W czasie trwających prac zostanie rozebrana dotychczasowa mocno zniszczona nawierzchnia składająca się głównie z mieszanek mineralno-bitumicznych i zostanie zastąpiona kostką betonową. Na całej długości alei ułożone zostaną również nowe krawężniki.

Szacunkowa wartość zamówienia na wykonanie tych prac wynosiła 420 425,30 PLN. Jednak w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego najkorzystniejszą cenę zaooferowała firma TOM-BRUK Krystyna Oleszczuk wyceniając koszt prac na jedynie na 136 456,08 PLN i to ona została wykonawcą prac.

Czy tak znacząca różnica między szacunkową wartością zamówienia a najkorzystniejszą ofertą nie wpłynie znacząco na termin i jakość prac trudno przewidzieć.

Prace powinny się zakończyć 30 maja 2012 roku.


TJ

Więcej na ten temat


Galeria
Wasze komentarze

64x64

Roberto napisał:

Kompletnie nie rozumiem dlaczego znów wciskają tą przeklętą kostkę... Ani ona nie jest tania, ani ładna, ani komfortowa dla ruchu kołowego czyli rowerowego czy rolkowego. W dodatku owa kostka zawsze zapada się po każdym deszczu a wybrzusza się na każdym korzeniu. Ale jak widać dzielnica ma za duzo pieniędzy do wydania... niestety. Ponieważ jest to teren rekreacyjny to o wiele sensowniej byloby owe alejki wyłożyć utwardzonym szutrem. Jest to bardzo tani materiał, prosty do ułożenia a w użytkowaniu bardzo przyjemny.
2012-05-17 12:35

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia