Uwaga na mięso z Bazaru Szembeka

14.06.2012
Targowisko Bazar SzembekaCzy zdarzyło się Państwu nieraz kupić nieświeże mięso? Na pewno tak, jednak ilość zgłoszeń otrzymanych przez nas w ostatnich dniach jest niepokojąca.

Sprawa dotyczy mięsa zakupionego w budkach na Bazarze Szembeka. Jedną z poszkodowanych jest pani Anna, która zaalarmowała naszą redakcję w następujący sposób: "Już dwukrotnie w ciągu tygodnia kupiłam zepsuty drób. Raz były to piersi z kurczaka a raz mięso mielone z indyka. Produkty kupiłam w dwóch różnych punktach i to o dziwo - w miejscach gdzie do tej pory wszystko było ok. Nie wiem teraz których budek unikać a nie uśmiecha mi się kupować w ciemno i ryzykować znów tym samym. Moim zdaniem to zwyczajnie nieuczciwe, bo przecież mięso jest drogie i nie kupuję po to, by je wyrzucać. A może to kwestia cieplejszych dni i braku odpowiedniego chłodzenia na straganach?".

Targowisko przy Placu Szembeka, istniejące od 1944 roku zawsze cieszyło się niezłą renomą wśród mieszkańców Grochowa, dlatego jako jedno z nielicznych miejsc oparło się konkurencji dużych marketów i utrzymuje nadal wysoką frekwencję kupujących. Byłoby wielką szkoda gdyby takie przypadki zaważyły na jego przyszłych losach. A odnośnie pogody to przecież nie jest jeszcze tak gorąco; co będzie gdy przyjdą prawdziwe upały?


KJ


Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Zygmunt z Czapelskie napisał:

W 2007 r. kupiłem w Uniwersamie Grochów musztardę sarepską, która jednak nie miała odpowiednio octowatego posmaku i zalatywała jakby drożdżami. Tudzież konsystencja była bliższa klejowi do tapet niźli masie humusowatej. Bardzo proszę redakcję o pilną interwencję!
2012-06-15 13:59
64x64

Wanda napisał:

W 2011 roku kupiłam w Kredensie parówki cielęce które po otworzeniu okazały się zepsute (mają biały grzyb)!
2012-06-14 21:05

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Sonda

Czy zdarzyło Ci się kupić nieświeże mięso?Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia