Zablokowane balkony na Kamionkowskiej 31

22.08.2012
Kamionkowska 31Prawdziwy koszmar przeżywają mieszkańcy kamienicy przy ulicy Kamionkowskiej 31. Otrzymali właśnie urzędowy zakaz wyjścia na własny balkon...

Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Kamionkowskiej 31 nie mogą już na swoich balkonach wywieszać prania, sadzić kwiatków czy zwyczajnie odpoczywać. Uniemożliwiają im to przyspawane do drzwi balkonowych blokady w postaci metalowych krat.

Co jest tego powodem? Naturalnie zły stan techniczny tychże balkonów, ale przede wszystkim - brak pieniędzy. Według oświadczenia Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami balkonów nie da się wyremontować, należy je zerwać i zrobić nowe ale - nie w tym roku. Takiego wydatku, szacowanego na 150-160 tys. zł nie przewiduje budżet ZGN, pod który podlega budynek. Na rozwiązanie zaś w postaci rozbiórki starych balkonów bez zamontowania nowych nie chcą się zgodzić mieszkańcy.

Co zatem robić? Cierpliwie czekać aż pieniądze na ten cel się znajdą a do tego czasu wyglądać oknem... A może losem mieszkańców zainteresuje się ktoś ze znajdującego się 250 metrów od feralnej kamienicy Urzędu Dzielnicy Praga Południe?

 

KJ

Galeria
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia