Kładka ma właściciela. Problem pozostał

16.01.2013
Kładka nad kanałkiem na GocławkuZa sprawą złożonej przez radnego Marka Borkowskiego interpelacji powraca sprawa kładki nad kanałkiem Olszynka Grochowska na Gocławku.

Przypomnijmy, iż niewielka kładka przerzucona nad kanałkiem Olszynka Grochowska (w interpelacji wymienionym jako Kanał Kawęczyński) na wysokości ulicy Sztabowej od wielu lat jest w złym stanie technicznym a brak oświetlenia stwarza realne zagrożenie dla mieszkańców.

Wkrótce po artykule, który ukazał się na naszym portalu jesienią ub. r. interpelację dotyczącą złego stanu technicznego kładki złożył radny Grochowa Północnego - Marek Borkowski.

W udzielonej 5 grudnia 2012 roku przez burmistrza dzielnicy Praga Południe odpowiedzi można przeczytać, iż w/w kładka jest zarządzana przez Wojewódzki Zarząd Inwestycji Rolniczych i jej obecny zły stan został zgłoszony do dyrektora WZIR z prośbą o uwzględnienie. Czy tak się stanie i w jakim terminie czas pokaże...


TJ

Więcej na ten temat


GaleriaWasze komentarze

64x64

Grochowiak napisał:

Oby tylko nie okazało się, że pieniędzy na remont nie ma, więc kładka zostanie zamknięta lub wyburzona. Nie takie rzeczy już się zdarzały.
2013-01-17 15:17

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia