Potężny pożar na Hetmańskiej

13.04.2013
Pięć jednostek straży pożarnej walczy z pożarem budynku magazynu, który przed godziną 19.00 wybuchł przy ulicy Hetmańskiej na Gocławku. Obecnie ulica od Osowskiej do Grochowskiej jest całkowicie zablokowana.

Pożar na Hetmańskiej
Ogień pojawił się w budynku magazynu, w którym składowane były łatwopalne materiały. Z uwagi na niebezpieczeństwo wybuchu m.in. butli z gazem udało się dość szybko ewakuować mieszkańców pobliskiej kamienicy pod nr 23.

W akcji gaśniczej, której przypatrywała się liczna grupa okolicznych mieszkańców trwała walka strażaków aby ogień nie przedostał się do części mieszkalnej budynku, jednak z uwagi na jego bliskie sąsiedztwo mieszkania na parterze uległy znacznemu zadymieniu.

Obecnie trwa dogaszanie pożaru. Do późnych godzin wieczornych ulica Hetmańska będzie wyłączona z ruchu kołowego. Biegły z zakresu pożarnictwa oraz policjanci będą ustalać przyczyny pojawienia się ognia.


SS

Więcej informacji


Galeria


Pożar na HetmańskiejPożar na HetmańskiejPożar na HetmańskiejPożar na HetmańskiejPożar na HetmańskiejPożar na HetmańskiejPożar na Hetmańskiej

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia