Urodziny na Stadionie Narodowym? Teraz to możliwe

17.06.2013
Chcesz urządzić swojemu dziecku wyjątkowe, piłkarsko - sportowe urodziny? Stadion Narodowy to miejsce, które najmłodsi bardzo lubią odwiedzać, a na takich urodzinach mogą się też świetnie bawić w gronie rodziny i przyjaciół.

Stadion Narodowy w Warszawie
Impreza urodzinowa rozpoczyna się przy wejściu VIP Stadionu Narodowego. Jej uczestnicy przechodzą czerwonym dywanem do środka stadionu i kierują się do strefy zawodniczej. Tam w szatniach piłkarzy (tych samych, w których przebierały się gwiazdy Euro 2012 i reprezentacja Polski) przebierają się w stroje sportowe, po czym wraz z animatorami wychodzą na płytę Stadionu.

Impreza, którą spółka PL.2012+ właśnie wprowadziła do oferty Stadionu trwa ok. 2,5 godziny i jest podzielona na dwie części: gry i zabawy na płycie stadionu, strefie zawodniczej i trybunie VIP, a następnie przyjęcie w Biznes Klubie. Propozycja skierowana jest do rodziców dzieci w wieku 5-12 lat.

Na płycie Stadionu odbywają się gry i zabawy, w tym: rozgrzewka na wesoło – slalom, bieg przez tor przeszkód, rzut do celu, skoki. Następnie wybór Króla Strzelców Stadionu Narodowego – strzały do bramki na płycie Stadionu. Potem dzieci przechodzą na trybunę VIP, gdzie odbywają się podchody. Dzieci na podstawie ciekawych zadań i łamigłówek odnajdują na trybunie poszczególne części puzzli z wizerunkiem Stadionu. Zabawa kończy się po skompletowaniu całego Stadionu, po czym następuje największa chyba atrakcja imprezy… dzieci będą mogły złożyć życzenia jubilatowi za pomocą nagłośnienia stadionowego jednocześnie widząc się na dużym telebimie!

Następnie odbywa się część cateringowa w Biznes Klubie. W Biznes Klubie są dodatkowe atrakcje: gra w piłkarzyki, malowanie twarzy, quiz o Euro 2012 i Stadionie Narodowym, czy podbijanie piłki. A po grach i zabawach - tort urodzinowy i zakończenie imprezy.
 
Urodziny odbywają się w dni powszednie w godzinach 14:00-17:00, 17:00-20:00 oraz w weekendy – 11:00-14:00, 14:00-17:00, 17:00-20:00

W ramach poszerzonego pakietu atrakcji możliwe jest wykonanie autorskich koszulek piłkarskich,   imiennych medali dla wszystkich uczestników, wręczenie gadżetów Stadionu Narodowego dla uczestników imprezy, czy godzinna wycieczka dla rodziców po Stadionie z przewodnikiem.

W zależności od dnia tygodnia, pakietu atrakcji i liczby gości zorganizowanie urodzin na Narodowym kosztuje od 1390 zł do 2190 zł. Aby zarezerwować termin imprezy wystarczy wysłać maila na adres urodziny@stadionnarodowy.org.pl lub wypełnić formularz rejestracyjny na stronie stadionnarodowy.org.pl


SN

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia