Miejski Sylwester na Pradze Południe

21.11.2013
Miejska zabawa sylwestrowa "pod chmurką" żegna pl. Kontytucji przenosząc się na... Pragę Południe a konkretnie błonia Stadionu Narodowego na Kamionku. O zmianie miejsca i formuły imprezy zdecydowali warszawscy radni - informuje portal Wirtualne Media.

Sylwester na Błoniach Stadionu Narodowego
Inne miejsce, bez transmisji
 
Jak nieoficjalnie dowiedziały się "Wirtualne Media", Sylwester Miejski odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego, a gwiazdami tegorocznej zabawy sylwestrowej w Warszawie będą m.in.: T. Love, Afromental, Waglewski Fisz Emade, Abradab, Jamal, Piersi i Big Cyc. - czytamy w portalu WawaLove.
 
To nie jedyne zmiany. W tym roku po raz pierwszy od 2008 rok telewizja Polsat nie będzie transmitować imprezy sylwestrowej z Warszawy ale koncert z Gdyni na którym zaśpiewają m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Budka Suflera, Urszula i Enej.


TJ


Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

janwierz napisał:

No nie... Kto tak wybrał wykonawców/Jamal,WaglewskiFisz,itp.???/ Kto będzie chciał się bawić przy takim graniu???? Trzeba zaprosić kogoś, kto za mniejsze pieniądze - potrafi "rozruszać" rozbawić i rozgrzać znudzonych ludzi!!! Niech ktoś z Estrady,przyjrzy się koncertom na "żywo" np. Zespołowi "AKCENT" a szybko zrozumie jak możne wyglądać prawdziwa imprezka...
2013-11-30 15:20

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia