4. urodziny Snu Pszczoły

26.11.2013
Z przyjemnością zapraszamy na 4. urodziny Snu Pszczoły 29 i 30 listopada. Pomimo zmiany miejsca po pożarze na Inżynierskiej 3, Pszczoła stacjonuje obecnie na Ząbkowskiej 27/31 w dawnych Zakładach Wódek Koneser, dlatego będą to urodziny szczególne.

Sen Pszczoły 4 urodzinyTo już cztery lata przenosimy Was do surrealistycznej krainy zabawą płynącej. Co prawda nie obyło się bez zmiany adresu zameldowania z wiadomych powodów, dlatego czwarte urodziny Snu Pszczoły są po raz pierwszy na Ząbkowskiej 27/31 w dawnych zakładach Koneser.

Zabawa będzie dwudniowa, dlatego lepiej już teraz zbierajcie kosmiczną energię na niekończące się tańce.

Pierwszego dnia (29.11, piątek) stawiamy na dzikie tańce barze. Mistrzem ceremonii jest Rastamaniek! Klimat ostro dancehallowy i karaibski. Na parkiecie pojawią się dziewczyny z ekipy Salshall Orthodox i zatańczą najgorętszy
dancehall.

Drugiego dnia urodzin (30.11, sobota), aby tradycji stało się zadość, za djką pojawią się najznamienitsi Pszczeli artyści, którzy zawładną parkietem aż do samego rana. Wystąpią:

Full Tandeta
Green Jesus
H.ENRY
Play That Funky Music
Rastamaniek
2000dirty DJs!

Oczywiście będzie tort, szampan i przede wszystkim przednia zabawa. Dajcie znać znajomym, że Pszczoła ma się dobrze. Widzimy się!

https://www.facebook.com/events/220246484815493/

Portal Twoja Praga jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Mat. org.

Więcej informacji


Instytucje


Plakat


Sen Pszczoły obchodzi 4 urodziny

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia