Trójwymiarowe przejście dla pieszych

03.12.2013
Na czas budowy nowej kamienicy - mającej być w przyszłości siedzibą konsulatu Praettigau - na ulicy Nieporęckiej powstało tymczasowe i zupełnie wyjątkowe przejście graniczne dla pieszych w 3D!

Przejscie 3D na Nieporęckiej

Zmieniamy wymiar

Pracownia Nieporęcka odpowiedzialna za realizację nowej inwestycji znana jest z wielu nietuzinkowych rozwiązań wdrożonych przy ulicy Nieporęckiej w ostatnich latach. Nie inaczej było i tym razem, gdyż otwarte w sobotę 30 listopada br. przejście dla pieszych jest zupełne inne... Otóż zamiast tradycyjnych pasów pojawił się nowy wymiar, tak, iż nowe przejście w 3D sprawia wrażenie wypukłości jednocześnie zachowując swoją tradycyjną funkcjonalność.

A to jeszcze nie koniec atrakcji, gdyż jak przystało na testowe przejście graniczne dla pieszych, jakie będzie łączyło Pragę z eksterytorialnym obszarem przyszłego konsulatu Praettigau tuż obok został wkopany słup graniczny z lampą sygnalizacyjną.

Po uroczystym otwarciu nowego przejścia odbyła się ceremonia wmurowania kamienia węgielnego w powstającej właśnie kamienicy przy ul. Nieporęckiej 6, która stanie się siedzibą Konsulatu Praettigau.


TJ

Więcej informacji


Firmy


Galeria


Przejscie 3D na NieporęckiejPrzejscie 3D na NieporęckiejPrzejscie 3D na NieporęckiejPrzejscie 3D na NieporęckiejPrzejscie 3D na NieporęckiejPrzejscie 3D na Nieporęckiej

Wasze komentarze

64x64

Grzegorz napisał:

O takich rzeczach jak nielegalne parkowanie na tym portalu nie pisze się a powinno. A swoją droga poniższe pytania o przejścia są tendencyjne.
2013-12-14 14:25
64x64

autoremjestem napisał:

mi najbardziej podobają się samochody w tle, które stoją na zakazie i trawniku, tzn. kiedyś tam może była trawa;/
2013-12-04 11:11

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Sonda

Czy podobają ci się przejścia w 3D?Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia